Jump to content
Dogomania

Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 3.05.2022 o 15:25, Jaaga napisał:

Wstawię jutro rozliczenie, ale nic nie płacisz. Opłaca fundacja ZEA.

Mam wielką prośbę o ogłoszenia dla Maszy, czyli mamy szczeniaczków. Byłyby z telefonem do Toli. Masz jutro ma sterylkę. Postaram się jakiś tekst podstawowy napisać. 

1.DSC00574 (1).JPG

2.

DSC00577 (1).JPG

3.

DSC00584 (1).JPG

4.

DSC00592 (1).JPG

 

5.DSC00594 (1).JPG

6.

DSC00595 (1).JPG

7.

DSC00598 (1).JPG

8.

DSC00599a (1).JPG

Maszkę ogłaszam na Fb. na jakie miasto na OLX zrobić ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Dzwonila Jo37, ktora była na wizycie u Maszy i dziewczyna bedzie mieć dom 🙂. Joasiu, bardzo Ci dziękuję  za dzisiejszą wyprawę. Jeszcze tylko panstwo od Złotki czekają na wizytę. Jestem z Panem w kontakcie. W rozmowie sympatyczny młody człowiek. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 13:08, Jaaga napisał:

Dzwonila Jo37, ktora była na wizycie u Maszy i dziewczyna bedzie mieć dom 🙂. Joasiu, bardzo Ci dziękuję  za dzisiejszą wyprawę. Jeszcze tylko panstwo od Złotki czekają na wizytę. Jestem z Panem w kontakcie. W rozmowie sympatyczny młody człowiek. 

Pani Olga bardzo, bardzo szczęśliwa:):):).

Będzie dzwoniła do Jagny i umawiała przyjazd po Maszeńkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 22:14, Poker napisał:

Szybko piesie znalazły domki. Oby jeszcze Złotka trafiła gdzie trzeba.

To chyba rekompensata od losu za to, że tyle się naczekały na mozliwosć przyjazdu  do nas. Najpierw musiały czekać, aż zostana wyadoptowane "świerzby", potem nie mogły zostać zaszczepione,bo miały glisty, a później dziewczyny szukały dla nich transportu. Dobrze, ze rodzinka dała radę dotrwać w komplecie i zdrowiu, a teraz znajdują kochających opiekunów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2022 o 12:40, nina65 napisał:

Witam i ciepło pozdrawiam wszystkich zajrzałam tutaj i umknęło mi wiele...Maszka mi znowu zapadnie w serce jak w grudniu zapadła Stefcia i Kofii.Życzę jej aby była kochana i wspaniałego domku.

Witamy 🙂 Nic dziwnego, bo wszystkie sunie kochane.

Dzis właśnie Pani Maszki umowila sie na jej odbiór. Masza jedzie do Warszawy 17.05.

Juz podalam  jej wymiary na zakup legowiska, szelek i obroży.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2022 o 21:26, Tola napisał:

Musimy trochę poczekać na wizytę dla Złotki, Iwona z Sosnowca na razie nie da rady, trochę choruje.

Andrzej prawdopodobnie w sobotę rano jedzie po Miriam do Katowic. Mogę poprosić mame, żeby  pojechała z nim na wizytę.  To niedaleko. Tylko trzeba spytać sie, czy oboje będą w sobotę przed południem w domu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...