Jump to content
Dogomania

Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 18.05.2022 o 22:33, Olgaaaaaa napisał:

Dziękujemy 🙂🙂wyciąga się na kanapie i  na futrzanej podusi , a łóżeczko jest idealne 🙂 bo można się zwinąć w kulkę i jest bezpiecznie- z każdej strony podparcie 🙂   

Najpierw spała tylko w legowiskach, ale w ostatnim czasie wyrobiła sie i spała z yorką Manilą nad głową mojego męża. Legowisko poszło w odstawkę. Dziwiłam się, że nie potrafi wskakiwać do spania, ale nadrobila to jednak z nawiązką.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiadomości id p. Oli - Wszystko  już jest dobrze,coraz mniej się boi,wbijam ją w poczucie wartości, niektóre pieski już ustawiła 😂,niektóre omijamy, w domu już w zasadzie niczego się nie boi, niestety rozpacza jak wychodzę. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

Nora ( Masza) najbardziej uśmiechnięty piesek na świecie 🙂 wszystkie zdjęcia są nieostre- bo ogonek mało nie odpadnie 🙂 Samochód już nie jest straszny- bo jeździmy na spacerki do parków ( jazda krótka a spacerek dłuuuuuuuuuugi) Wybrałyśmy się na dłuższy weekend w góry i Norunia spokojnie już bez lęku wyglądała przez okno, a potem spokojnie  spała.  .Moja Norunia jest najwspanialszym psem na świecie, wiem, że wszyscy tak mówią o swoich psiakach i wszyscy mają rację !!! 🙂 Niestety nie udaje mi się wstawić zdjęć 😞Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie 🙂

Ola i Nora

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 11:54, Olgaaaaaa napisał:

Dzień dobry,

Nora ( Masza) najbardziej uśmiechnięty piesek na świecie 🙂 wszystkie zdjęcia są nieostre- bo ogonek mało nie odpadnie 🙂 Samochód już nie jest straszny- bo jeździmy na spacerki do parków ( jazda krótka a spacerek dłuuuuuuuuuugi) Wybrałyśmy się na dłuższy weekend w góry i Norunia spokojnie już bez lęku wyglądała przez okno, a potem spokojnie  spała.  .Moja Norunia jest najwspanialszym psem na świecie, wiem, że wszyscy tak mówią o swoich psiakach i wszyscy mają rację !!! 🙂 Niestety nie udaje mi się wstawić zdjęć 😞Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie 🙂

Ola i Nora

Proszę podesłać zdjęcia, to wstawię.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobry wieczór,

Nora jest bardzo uśmiechniętym pieskiem, niestety na żadnym zdjęciu tego nie widać.... gdyż jest na nich trochę obrażona... bo siedzi daleko od pańci :))))) roześmiany pyszczek widać byłoby tylko na filmach....które z kolei są  nieostre bo Nora jest w ciągłym biegu 🙂 Nara stała się ulubienicą osiedla, jest bardzo pogodna, uśmiecha się do ludzi, psy traktuje z rezerwą, ma już kolegę z którym wita się bardzo wylewnie ,pozostałym się przygląda ...oczywiście z uśmiechem. 🙂

JEST PRZEKOCHANA !!!

Pozdrawiam Ola

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...