Jump to content
Dogomania

Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)


Tola

Recommended Posts

Złotka ma dom taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055.gif

Zamieszka w bloku w Katowicach  z 2 młodych ludzi; pani w domu rodzinnym miała suczkę, ( mieszkała z rodziną odkąd skończyła 2 lata, zmarła w 2020 roku ze starości, miała 13 lat.), a pan kota (kotka została adoptowana w wieku 2 miesięcy, a zmarła po 10 latach życia).

Rodzina zdecydowała się na adopcję w tym momencie swojego życia, kiedy jedno z nich sporo czasu spędza w domu.

Chcą poświęcić małej jak najwięcej czasu i uwagi.

I ja i Jagna i Iwona, która była na wizycie, rozmawiałyśmy z rodziną na temat przepukliny i przyszłego zabiegu Złotki.

Państwo skorzystają prawdoppodobnie  z lecznicy w Mikołowie, którą poleciła Jagna; tam Złotka będzie miała sterylizację i od razu zrobi się przepuklinę.

Pięknie dziękuję Iwonie z Sosnowca, że po raz kolejny nie odmawia pomocy, pomimo problemów z kolanem.

bukiet-kwiatow-szkic-do-projektowania-700-32643641.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 15:47, Jaaga napisał:

Maszka już jest w drodze do nowego domu. Dorocie koordynującej jej deklarowiczki wyslalam zdjęcia burego psiaczka bez oka w zamojskim schronisku.

Dzień dobry, jesteśmy już w domku 🙂 Maszka  po odejściu P. Andrzeja troszkę poplakała , ale jak ruszyłyśmy w drogę to do A1 głaskałam jedna ręką ( mam nadzieje ,że nie czyta tego żaden policjant) i już było w miarę ok , do Częstochowy troszkę pospała ,łypając na mnie jednym okiem 🙂 Po drodze natknęłyśmy się na dwa wypadki drogowe więc miałyśmy przestoje, ale wykorzystane zostały  na dodatkowe głaskania. 

Od Łodzi jechała już zupełnie pewnie mi się przyglądając 🙂 a w domu to nawet ogonek zamerdał.

Zaczynamy nowy rozdział w naszych życiach.

Wszystkim zaangażowanym BARDZO DZIĘKUJĘ !

  • Like 10
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 18:32, Olgaaaaaa napisał:

Dzień dobry, jesteśmy już w domku 🙂 Maszka  po odejściu P. Andrzeja troszkę poplakała , ale jak ruszyłyśmy w drogę to do A1 głaskałam jedna ręką ( mam nadzieje ,że nie czyta tego żaden policjant) i już było w miarę ok , do Częstochowy troszkę pospała ,łypając na mnie jednym okiem 🙂 Po drodze natknęłyśmy się na dwa wypadki drogowe więc miałyśmy przestoje, ale wykorzystane zostały  na dodatkowe głaskania. 

Od Łodzi jechała już zupełnie pewnie mi się przyglądając 🙂 a w domu to nawet ogonek zamerdał.

Zaczynamy nowy rozdział w naszych życiach.

Wszystkim zaangażowanym BARDZO DZIĘKUJĘ !

Witam Pani Olu, cieszę się ze wszystko dobrze i ze Pani tu  napisała. Mam nadzieje, że dziewczynka szybko zaaklimatyzuje się u Pani. Była dzielna na spacerkach,więc myślę, ze przyzwyczai się do życia w mieście. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 18:32, Olgaaaaaa napisał:

Dzień dobry, jesteśmy już w domku 🙂 Maszka  po odejściu P. Andrzeja troszkę poplakała , ale jak ruszyłyśmy w drogę to do A1 głaskałam jedna ręką ( mam nadzieje ,że nie czyta tego żaden policjant) i już było w miarę ok , do Częstochowy troszkę pospała ,łypając na mnie jednym okiem 🙂 Po drodze natknęłyśmy się na dwa wypadki drogowe więc miałyśmy przestoje, ale wykorzystane zostały  na dodatkowe głaskania. 

Od Łodzi jechała już zupełnie pewnie mi się przyglądając 🙂 a w domu to nawet ogonek zamerdał.

Zaczynamy nowy rozdział w naszych życiach.

Wszystkim zaangażowanym BARDZO DZIĘKUJĘ !

Witam p. Olu, bardzo się cieszę, że jest pani  tutaj z nami:). 

Masza w czasie drogi do swojego domciu:)

IMG_20220517_183820.jpg

IMG_20220517_183819.jpg

IMG_20220517_183818.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2022 o 21:55, Poker napisał:

Dzielna dziewczynka, i jakie piękne ma szelki.

 Przydałoby się większe łóżeczko , ( Pańcia chyba nie doceniła wielkości  Usi), bo sunia nie może się w nim wyciągnąć.

Dziękujemy 🙂🙂wyciąga się na kanapie i  na futrzanej podusi , a łóżeczko jest idealne 🙂 bo można się zwinąć w kulkę i jest bezpiecznie- z każdej strony podparcie 🙂   

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...