Jump to content
Dogomania

Znacie Empire?


Alika

Recommended Posts

Mam psa alergika, który nie może jeść kurczaka. Mój weterynarz polecił mi podawanie karmy Empire mojemu psu. Z tego co zdążyłam się zorientować jest to producent karm produkująca karmy hypoalergiczne. Znacie ich i czy polecacie ich karmy?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dużo psów ma problemy z jedzeniem drobiu. Mój York też ma go wyeliminowanego z diety, a karmę Empire dedykowaną dla jego rasy kupuje od roku. Pies zupełnie inaczej funkcjonuje ale co się dziwić jak to dobra sucha mięsna karma bez alergenów typu kurczak, zboża czy ziemniaki.

Link to comment
Share on other sites

Jest to nasz rodzimy producent karm hipoalergicznych min. dla psów który stawia na jej wysoką jakość. Karmy te produkowane są ze świeżych składników w małych partiach. Dzięki temu mamy pewność dobrej jakości jedzenia, którą podajemy swemu pupilowi. Dodatkowo sposób pakowania karm pozwala na długi okres zatrzymania świeżości jej składników

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 18.04.2022 o 22:33, Alika napisał:

Zamówiłam na dobry początek małe opakowanie tej karmy aby zobaczyć czy w ogóle przypadnie ona do gustu memu psu. Myślę, że jest to dobre rozwiązanie aby mu nie zaszkodzić, a wręcz przeciwnie ulżyć.

Takie startery to fajna opcja, a karma Empire powinna się sprawdzić, a co najważniejsze zasmakować psu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Małe opakowania na początek to dobra opcja. Gdy kupujesz większe opakowanie karmy to producent również zadbał by karma nie wietrzała i opakowania mają zamykania strunowe bądź karma jest porcjowana w małe saszetki. Dzięki takim małym zabiegom dobra jakość karmy jest zachowana do ostatniego kęsa. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Karma u mnie się sprawdza ba nawet przekąski jak roladki wołowe z kolagenem stały się ulubionym przysmakiem mego pupila. Cieszy mnie fakt, że psiak łatwo się przestawił i dolegliwości odeszły w zapomnienie. Jednak warto dawać psu to co najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 18.08.2022 o 21:48, Damia napisał:

Super, że karma się sprawdza. Jednak zdrowa dieta ma znaczenia. Warto wybierać dla naszych pupili to co najlepsze. Nawet w Empire przysmaki znajdziesz.

Fajne są te przysmaki z kolagenem. Nie wiem czy znasz. Sprawdzają się przy starszym psiaku. Tylko raczej nie do stosowania na co dzień. Bo jednak sam kolagen wpływa na trawienie i jak jest go za dużo, to organizm wydala. Więc może to być pewien problem w postaci 💩 🙂 Także z pewnym umiarem, ale spokojnie można stosować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...