Jump to content
Dogomania

Ruchy kopulacyjne - dominacja?


efbiaj

Recommended Posts

Dzień dobry. Liczę na państwa opinię. 
Razem z chłopakiem wzięliśmy do domu psa - nie bylejakiego, jego ukochanego 9 letniego wychowanka, który ostatnie 2 lata spędził w domu rodzinnym. Pies zna mnie od pół roku (sporadyczne spotkania), w ostatnim czasie bardzo się zbliżyliśmy. Spędzam z nim wiele godzin w domu, wyprowadzam, karmię i głaszczę. Pies raczej się mnie słucha, nie ciągnie, reaguje na komendy, czasem nie przyjdzie kiedy go wołam. Mocno wymusza czułości popiskując lub kładąc łapę, pewnie nauczony faktem, że je wtedy dostaje. 
Oto problem: pies jest wykastrowany, w ostatnich dniach kilkukrotnie próbował wykonywać ruchy kopulacyjne na mojej nodze, co jest w ogóle nie w jego stylu. Działo się to tylko na mojej nodze i tylko w obecności chłopaka. Początkowo pomyślałam, że to próba dominacji, ale za każdym razem zaczyna się od lizania (okazuje tak miłości) i obwąchiwania. Zazwyczaj dzieje się po jakimś miłym wydarzeniu. Nigdy nie robi tego w stosunku do chłopaka. Chłopak dawno temu wziął go ze schroniska, był trochę straumatyzowany, przeprowadzka pewnie tez była dla niego stresująca. Co to może oznaczać? Pies jest w domu od ponad tygodnia, czy powinnam mocniej zaznaczyć hierarchię?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...