Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Pomieszało mi się ze szczepieniami, a były tylko jedne u nas na koszt gminy. Przepraszam za zamieszanie.

Mam pytanie, czy mam zaszczepić trzecia dawka Karolcię i Koszałka? Już ja powinny mieć podana, żeby zachować cykl

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2022 o 11:55, Jaaga napisał:

Pomieszało mi się ze szczepieniami, a były tylko jedne u nas na koszt gminy. Przepraszam za zamieszanie.

Mam pytanie, czy mam zaszczepić trzecia dawka Karolcię i Koszałka? Już ja powinny mieć podana, żeby zachować cykl

 

Oczywiście, bardzo prosimy

Link to comment
Share on other sites

Ja już jestem po 80-tce ale w niezłej formie więc wzięłam nieco starszą sunię, już nie wzięłabym szczeniaczka.

Sunia juz się poczuła u siebie , dzisiaj pierwszy raz przyszła na wołanie do kuchni i samodzielnie zjadla śniadanko z miseczki bo wcześniej to jej przynosiłam na kanapę i częściowo musiałam karmić z ręki.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła pani z Tychów o Złotkę, a ponieważ Złotka czeka na wizytę wysłałam zdjęcia Tusi, Koszałka i Karolci -  paniom najbardziej spodobał się Koszałek. Pani mieszka w bloku na 3 piętrze z dwoma dorosłymi córkami. W marcu odszedł im piesek staruszek, adoptowany ze  schroniska,  był kastrowany. Teraz w domu zostały 2 koty, też po zabiegach.   Przekazałam kontakt do Alaskan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2022 o 21:20, Tola napisał:

Dzisiaj zadzwoniła pani z Tychów o Złotkę, a ponieważ Złotka czeka na wizytę wysłałam zdjęcia Tusi, Koszałka i Karolci -  paniom najbardziej spodobał się Koszałek. Pani mieszka w bloku na 3 piętrze z dwoma dorosłymi córkami.W marcu odszedł im piesek staruszek, ,adoptowany ze  schroniska,  był kastrowany. Teraz w domu zostały 2 koty, też po zabiegach.   Przekazałam kontakt do Alaskan. 

Asia jest po pierwszej rozmowie z Panią. Póki co wszystko dobrze wygląda... 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam wczoraj z panią i chce najpierw przyjechać go zobaczyć.  To może poczekajcie z umawianiem wizyty na to spotkanie? Oczywiscie warto się już za kimś rozglądnąć. Chcialam ich dzis zaszczepić, ale w tej sytuacji nie wiem, co robić, bo po szczepieniu musiałby poczekać min 5 dni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2022 o 08:33, Jaaga napisał:

Rozmawialam wczoraj z panią i chce najpierw przyjechać go zobaczyć.  To może poczekajcie z umawianiem wizyty na to spotkanie? Oczywiscie warto się już za kimś rozglądnąć. Chcialam ich dzis zaszczepić, ale w tej sytuacji nie wiem, co robić, bo po szczepieniu musiałby poczekać min 5 dni.

Jeśli zgodzisz się, żeby Pani najpierw zobaczyła Koszałka, to może zaszczepić po spotkaniu, jeśli będzie wiadomo, że Pani nie jest zdecydowana. Bo jak będzie, to szybko umówimy kogoś na wizytę i wtedy Pani sama zaszczepi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2022 o 12:01, Ewa Marta napisał:

Jeśli zgodzisz się, żeby Pani najpierw zobaczyła Koszałka, to może zaszczepić po spotkaniu, jeśli będzie wiadomo, że Pani nie jest zdecydowana. Bo jak będzie, to szybko umówimy kogoś na wizytę i wtedy Pani sama zaszczepi.

Już rozmawiałam z Alaskan, pani wczoraj wieczorem  powiedziała, ze jest na niego zdecydowana. W takim razie zaszczepię, bo i tak kilka dni potrwa zanim będzie mógł jechać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...