Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dzis rozmawiałam z Tolą i ktoś chyba na FB dopytywał się, co z szóstym szczeniaczkiem, czyli Barbie. Maleńka pojedzie do przyjaciółki mojej mamy. Pani Małgosia mieszka bliziutko, latem przyjeżdża czesto do mamy na kawę, więc z małą będzie kontakt. Ma niewidomego stareńkiego yorka i młodziutką szaloną sunieczkę, która wygląda jak mix westa z maltanczykiem. Barbie więc będzie miała przyjaciólkę do zabaw. P. Małgosia jest sympatyczną, energiczną kobieta koło pięćdziesiątki i ma dorosłe dzieci. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2022 o 00:43, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest wpłata:  500 zł od agat21 (04. 04.), pięknie dziękujemy serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

Zostawiamy je dla 3 maluszków, które nadal czekają na wyjazd do Jagny

Dzięki za potwierdzenie. Nie mogę się doczekać aż maluszki przyjadą już do Jaagi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2022 o 20:40, Ewa Marta napisał:

Doczekałam się 🙂 Koszałek jest CUDOWNY!!! Czy można go już ogłaszać Jaaga? Jak sądzisz? Gdyby poszedł do domu, mogłybyśmy wziąć pod opiekę jednego z trójki maluchów.

 

Oglaszac pewnie tak, tylko cala czwórka, oprócz Karolci i Barbie nie nadaje się do domów z młodszymi dziećmi. Jak jakiś dźwięk czy ruch je zaskoczy i wystraszy, to aż piszcza i uciekają. Biegajace i głośne dzieciaki raczej nie pomogły by im w socjalizacji.

Chcę je zaszczepić najpierw i zobaczymy jeszcze co z przepuklinkami. Dzis mój szczeniak mial właśnie robioną. 

Po odrobaczeniu w dwóch kupach teraz wyszły glisty. Kupię wiec wcierkę i podzielę na nie wszystkie.

Dnia 7.04.2022 o 19:25, Alaskan malamutte napisał:

Jaaga, masz możę jeszcze zdjęcia Kapri? Takie chodzące😁

jesli się uda. Ona zawsze siedzi gdzieś przyczajona. Do tego jest czarna i mi aparat robi z niej rozmytą czarną plamę. Jej zdjęcia wychodzą z bliska i przy oknie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...