Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 1.04.2022 o 20:16, Ewa Marta napisał:

Myślałam, że będziemy ogłaszać całą rodzinkę, ale rzeczywiście jeśli część może już szukać domów, to tak jest lepiej. 

A nam znowu trafił się dzikusek, taka karma 😄

Nie wiem jak w adopcjach ale w rasowych od kilku dni jest zmiana na olx i usuwają ogłoszenia, jeśli szczeniaki różnią się płcią czy umaszczeniem. Trzeba ogłaszać każdego osobno.

Nie wszystkie maluchy są już gotowe, ale niezaopiekowane są 3 maluchy od bezdomnej suni, które są w tytule wątku zamojskiego. Dlatego lepiej ogłaszać i wyadoptowac te, które są gotowe, żeby zrobić miejsce dla tych, które czekają. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 21:32, Alaskan malamutte napisał:

 Pokazałam TZ zdjęcie psiaczka i zapytałam, jakby dał mu na imię? Popatrzył i powiedział Kaprys😁

 

To może pokaz mu resztę 😁

Już wpisuję imię na 1 stronę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 21:32, Jaaga napisał:

Nie wiem jak w adopcjach ale w rasowych od kilku dni jest zmiana na olx i usuwają ogłoszenia, jeśli szczeniaki różnią się płcią czy umaszczeniem. Trzeba ogłaszać każdego osobno.

Nie wszystkie maluchy są już gotowe, ale niezaopiekowane są 3 maluchy od bezdomnej suni, które są w tytule wątku zamojskiego. Dlatego lepiej ogłaszać i wyadoptowac te, które są gotowe, żeby zrobić miejsce dla tych, które czekają. 

Szorska mamusia cały czas czeka z dziećmi na tej wsi 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 21:32, Alaskan malamutte napisał:

 Pokazałam TZ zdjęcie psiaczka i zapytałam, jakby dał mu na imię? Popatrzył i powiedział Kaprys😁

 

Maluchy znalezione zostały w Krasnobrodzie, TZ wpasował się nawet z pierwszą literą imienia 😉

Może przyda się dla chłopców;)

Kadryl

Kufel

Kafel

Klaser

Kleks

Koral

Koszałek

Kramik, Kam

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 23:13, Tola napisał:

Maluchy znalezione zostały w Krasnobrodzie, TZ wpasował się nawet z pierwszą literą imienia 😉

Może przyda się dla chłopców;)

Kadryl

Kufel

Kafel

Klaser

Kleks

Koral

Koszałek

Kramik, Kram

Krokiet

 

Piękne😀 Jaaga, które najbardziej pasuje do naszego?

Link to comment
Share on other sites

Udałó mi się dorobić zdjeć. Niestety maluch Ewy Marty nie załapał się, uciekł pod szafę. Małe szarańczaki zjadły swoje śniadanie i poszły jeszcze kraść Drugiemu. Choć, jeśli wziać pod uwagę, że on przywłaszczył sobie ich legowisko, to są kwita 😉

Nie dam rady zrobić dziś ogłoszeń na Wrocław. Jeśli ktoś ogarnie, to będę wdziączna. jak nie, to może uda mi się zrobić jutro lub w poniedzialek.

Mam tylko prośbę do opiekunek - małe są słodziutkie i cudne. Nie mam mozliwości przyjmować ludzi na oglądanie, bo i nie ma nad czym się zastanawiać. Jesli wybierzecie ludzi, to najpierw robcie proszę wizyty PA i potem do mnie kierujcie po odbiór. Przy takiej ilości maluchów i swoich obowiązków nie jestem w stanie umawiac i przyjmować ludzi, którzy sobie chcą pooglądać i powybierać maluchy. Myślę, że zdjecia są takiej jakości, ze wszystko na nich widać. Dokładnie tak samo robię przy moich szczeniakach, też nie przyjmuję oglądaczy. 

W rozmowach pamiętajcie proszę o tym, że to maleństwa, mają tylko jedno szczepienie i wymagają kwarantanny poszczepiennej. Nie kazdy chce to robić, ale szkoda ryzykować życie maluchów, bo ktoś musi przeciorać maleństwo na smyczy po chodniku. Parwowiroza jest wszędzie, a leczenie maleńkich szczeniąt najcześciej kończy się fiaskiem. Maluchy najlepiej jakby zostały wydane tydzień po drugim szczepieniu. Jesli tak się nie dzieje, to kwarantanna w nowym domu jest koniecznością.

DSC09638 (1).JPG

DSC09639 (1).JPG

DSC09646 (1).JPG

DSC09651 (1).JPG

DSC09653 (1).JPG

DSC09613 (1).JPG

DSC09616 (1).JPG

DSC09617 (1).JPG

DSC09623 (1).JPG

DSC09625 (1).JPG

DSC09627 (1).JPG

DSC09630 (1).JPG

DSC09633 (1).JPG

DSC09606 (1).JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 10:50, Poker napisał:

Śliczne maluchy. Jak Dama pójdzie do DS, to wezmę któregoś pod opiekę.

Jaaga, czy mogłabyś ponumerować maluszki ?

 

Może dałabyś radę wziać pod opiekę małą szczeniorkę czarną sunię spod granicy, które czekają do nas na przyjazd? Nie wypalił dla niej DS,bo jest w nim nie kastrowany pies. Wczoraj o nich pisała Tola na zamojskim. Matkę biorą do nas pod opiekę sponsorki ukraińskiego Maxima.

Maluszki z nory mają opiekunów;

Kaprys i Kapri czyli dropiaty piesek i kudłata sunia sąpod opieką Asi Alaskan, czarna podpalana i czarny gładkowłosy piesek pod opieką Toli i Limonka80, łaciatek pod opieką Ewy Marty i Ellig, a najmniejsza Barbie moją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...