Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 17.05.2022 o 20:28, Tyśka) napisał:

Co z wizytą dla Koszałka? Mam codziennie zapytania o niego (mimo że w treści ogłoszenia jest prośba o kontakt telefoniczny i informacja, że nie odpowiadam na wiadomości na olx).

Wizyta dla Koszałka w czwartek. Ja też odbieram telefony. Zainteresowanym ( jak dotąd 2 rodziny godne rozmowy) mówię, aby obserwowali ogloszenie. Jeśli nie zniknie to znaczy że piesek do adopcji i mogą dzwonić.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 21:04, Alaskan malamutte napisał:

Wizyta dla Koszalja w czwartek. Ja też odbieram telefony. Zainteresowanym ( jak dotąd 2 rodziny godne rozmowy) mówię, aby obserwowali ogloszenie. Jeśli nie zniknie to znaczy że piesek do adopcji i mogą dzwonić.

To juz jutro 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Same słodkości na tym wątku🥰

Kciuki trzymane za Karolcię przydały się, bo chyba na ten dom sunia czekała😁.

Pani Monika mieszka we Wrocławiu z mężem i dwójką dorosłych dzieci - 20 i 21 lat w domu z ogrodem. Rodzina deklaruje wspólne wyjazdy z psem na urlopy, a mała sama w domu będzie zostawała co najwyżej 2 godz.

W Karolci zakochali  się od pierwszego spojrzenia i jeśli tylko pozytywnie przejdą wizytę, wsiadają w auto i pędzą po szczeniaka😉

Karolcia ma już nawet wybraną matkę chrzestną, która też pojedzie po sunię 🙂.

Ja jestem na wsi, zasięg słabiutki,  teraz nie mogę zadzwonić do Poker,  więc tutaj bardzo proszę o zrobienie wizyty we Wrocławiu🌹🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 14:28, Tola napisał:

a jestem na wsi, zasięg słabiutki,  teraz nie mogę zadzwonić do Poker,  więc tutaj bardzo proszę o zrobienie wizyty we Wrocławiu🌹🙂

Moja Karolcia się doczekała 🙂 

Przyłączam się do prośby do Poker 🌷

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...