Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.05.2022 o 13:22, Alaskan malamutte napisał:

Zadzwonił fajnie brzmiący domek z Bielska Białej. Pan z panią i dwie córki 12 i 15 lat. Mieszkają w bloku. Pan pracuje z domu. 

Poczekają na wynik wizyty w Tychach.

Gdyby Koszalek jechał do Tychów, to zaproponuj proszę Karolcię. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2022 o 10:50, Ewa Marta napisał:

Kochani, szukamy kogoś do zrobienia wizyty przed adopcyjnej dla Koszałka. Czy ktoś z Was ma może telefon do Moniki z Katowic? Nie odbiera PW na dogo, a może ona mogłaby zrobić wizytę?

 

Pisałam dzisiaj rano do Moniki, jeszcze nie odezwała się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2022 o 22:20, Tola napisał:

Jutro zadzwonię jeszcze do wizytatorki z  Mysłowic.

Pani Monika z Mysłowic ma malutkie dziecko, karmi, nie pojedzie...

Rozmawiałam z Iwoną z Sosnowca, wiem, że ma problemy z kolanem, ale może da radę jeszcze raz...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2022 o 22:19, Poker napisał:

bukowa jest z Chorzowa, ma ok. 25 km do Tychów.

Jadrann z Jaworzna ok 32 km

Nina65 jest z Będzina ok. 25 km

isiak jest z Pszczyny ok. 18 km

Yossariana z Katowic

 

 

 Niestety , wyjazd do Tychów zajmuje sporo czasu. Z Katowic jeździliśmy min.40 minut, najczesciej do godziny w jedną stronę i to do przychodni, ktora jest przy głównej drodze. Ostatnio mężowi przejazd z Chorzowa do Katowic Dąbrowki Małej zajął 40 min. Teraz tez droga z Jarzabkowic zajmuje godzinę. Z podanych miast z wyjazdu do Tychów robi się w sumie kilkugodzinna wyprawa. Najbliżej jest z Pszczyny.  No i nie każdy nadaje się czy czuje się na siłach na wizytę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2022 o 09:23, Alaskan malamutte napisał:

Tola mi napisała, że p. Iwona z Sosnowca może zrobić wizytę w czwartek lub piątek. Muszę zapytać p. Krystynę czy pasuje i czy poczeka....

To chyba i tak najbardziej pasuje, bo maly zostal zaszczepiony i powinien tydzień odczekać u nas. Jeśli dacie mi znać po wizycie, to Pani moze od razu podjechać po niego.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 20:18, Tola napisał:

Skończyły się wyróżnienia Karolci na olx

Wyróżniłam moją malutką, ale oba linki to to samo ogłoszenie. 

A tu jest moje       https://www.olx.pl/d/oferta/szczeniaczek-sunia-rezolutna-zdrowa-kamcia-szuka-domu-CID103-IDP5JTM.html?bs=olx_pro_listing   jest cały czas wyrożnione.

Moja dziewczynka znajdzie wspaniały dom, po prostu musi trochę dłużej poczekać  🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 20:27, limonka80 napisał:

Wyróżniłam moją malutką, ale oba linki to to samo ogłoszenie. 

A tu jest moje       https://www.olx.pl/d/oferta/szczeniaczek-sunia-rezolutna-zdrowa-kamcia-szuka-domu-CID103-IDP5JTM.html?bs=olx_pro_listing   jest cały czas wyrożnione.

Moja dziewczynka znajdzie wspaniały dom, po prostu musi trochę dłużej poczekać  🙂 

 

Dziękuję pięknie serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Już poprawiłam, wstawiłam dobry link;)

LInk do olx na Gliwice wstawiłam na 1 stronę.

Pewnie że Karolcia znajdzie swojego człowieka, nie ma innej opcji:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...