Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Info z domku Kapryska:

"To jest jakiś psi geniusz!🥰 Siusia tylko jak go wynoszę na ogródek. Stawiam go na trawie a on od razu sika! domyslam się, że był juz uczony czystości. Aportuje piłeczkę jak stary wyjadacz, a komenda siad to dla niego bułka z masłem. 

Och, co za małe, psie szczęście!! Taki mały psi Einstein. Bardzo dziękujemy za niego "🥰 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2022 o 12:54, Alaskan malamutte napisał:

Info z domku Kapryska:

"To jest jakiś psi geniusz!🥰 Siusia tylko jak go wynoszę na ogródek. Stawiam go na trawie a on od razu sika! domyslam się, że był juz uczony czystości. Aportuje piłeczkę jak stary wyjadacz, a komenda siad to dla niego bułka z masłem. 

Och, co za małe, psie szczęście!! Taki mały psi Einstein. Bardzo dziękujemy za niego "🥰 

 

No i pięknie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2022 o 20:05, Tola napisał:

Sunia waży dokładnie 11,70 kg, była ważona u wetki. Mam zdjęcia z podróży 

received_378191594202261.jpeg

received_683092716271462.jpeg

received_1742279086115241.jpeg

received_398027382328399.jpeg

Jest chuda, wiec na pewno jeszcze przybierze na wadze. Wydawało mi się po zdjeciach, że będzie mniejsza, a sunia mama przy niej to karzełek. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2022 o 20:56, Jaaga napisał:

Jest chuda, wiec na pewno jeszcze przybierze na wadze. Wydawało mi się po zdjeciach, że będzie mniejsza, a sunia mama przy niej to karzełek. 

Tak, chuda, ona tak prawie 2 tyg. się włóczyła i na pewno przytyje, jak będzie dobrze i regularnie jadła. No a mamcia szczeniaköw to znowu maleństwo, oba chyba 5 kg nie waży😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...