Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 30.03.2022 o 20:35, Ewa Marta napisał:

Czy my już wpłacamy za nasze psiaki, czy czekamy aż dasz znać ile trzeba zapłacić za każdego? Bo rozumiem, że te dodatkowe wpłaty będą dzielone na 6, a pozostałą kwotę wpłacają opiekunowie? Czy źle zrozumiałam ? 😃

Dobrze zrozumiałaś.:)

To Jaaaga da znać, ile wynosi opłata za jednego malucha i wtedy to wszystko podliczymy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2022 o 16:28, Jaaga napisał:

Malutką biorę na siebie. Dropiatek od Alaskan jest najbardziej dziki. Ugryzl mnie do krwi przy odpchleniu i wydzierał się jak szalony przy braniu na ręce. Oba łaciate maja przepukliny pepkowe do zabiegu. Maluchy nie zostały odpchlone przez lekarza. Wypryskalam je preparatem i pchly wyskakiwały. Mam nadzieje, ze domu sobie nie zapchlę 🙄

malutka ma ciut niezrosniete ciemiaczko, ale głowa jest ok, nie tak jabłkowata, jak wychodzi na zdjęciach. Małe płochliwa, ale bardzo fajne i urodziwe. Juz najadly sie. Zrobilam test na lamblie z 3 kupek i są czyste.

Czarna podpalana gładkowłosa jest rewelacyjna. Przylepna, odważna i żywiołową. Jakby miała motorek w pupce. Wszystkie śliczne 😍

Resized_20220328_161420.jpeg

Śliczna Mimisia :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2022 o 20:20, Tola napisał:

Są wpłaty dla szczeniaków z lisiej nory, pięknie dziękujemy serce-ruchomy-obrazek-0814.gif

Wpłaty będą dzielone przy rozliczeniu na 6 maluszków.

300 zł  - limonka 80 (dla chłopca  nr 1) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

30 zł - Nesiowata  serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

100 zł - Iwona z Sosnowca serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

300 zł Figunia serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Tolu, Limonka80 mi wczoraj napisala, ze wybrala sunię czarna podpalana.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 00:34, Poker napisał:

Nie mogę znaleźć na jaka kwotę się zdeklarowałam.

Nie byla podana kwota. 

Wczesniej Toli podałam, ale chyba tu nie wpisała. Maluchy będę liczyć po 8 zl z jedzonkiem. Wstawilam paragon, bo potem mi umknie i nie znajdę. Tyle tego jest.

Tolu, w związku z tym, że są ogólne wpłaty, to chyba szczepienie juz mam wziąć na ZEA? To najwyżej  test też doliczę do naszej faktury

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 21:05, Tola napisał:

limonka 80 (dla chłopca  nr 1)

Dnia 31.03.2022 o 07:45, Jaaga napisał:

Tolu, Limonka80 mi wczoraj napisala, ze wybrala sunię czarna podpalana.

Nie śledziłam ostatnio wątku, nie chcę mieszać, wezmę psiaka nr 1 skoro został mi przypisany, jest cudny 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Przepukliny pępkowe często powoduje suka nieumiejętnie odgryzająca pępowinę.

Ale należy operować bo inaczej w starszym wieku może wypadac jelito.

Moja pierwsza suka też miała taką przepuklinę, której hodowca nie zauważył, operowałam i dożyła 11 lat.

Maluchy są śliczne ale jestem za stara na branie szczeniaczka bo jesten sama i kto w razie czego by się zaopiekował sierotą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 17:06, Ewa Marta napisał:

nasz białasek naburmuszony 🙂 A ten Alaskan przepiękny jest 🙂

 

Tak, jeszcze ma focha. Jest na razie zdystansowany. Maluch w groszki od Alaskan już daje się nawet wziać na ręce, wyprzytulać i obcałować. Nie jest zbyt zadowolony, ale to król lew w miniaturze, więc nic dziwnego, że takie poufałości są poniżej jego godności. Rozśmieszył mnie polując na pluszaki, które usiłował wciągnąć pod szafę. Dzieciaki stopniowo się socjalizują. Podpalana sunia i Barbie są bardzo kontaktowe. Wasz, mały czarnuszek i kudłatka potrzebują troszkę więcej czasu.

Dnia 1.04.2022 o 17:10, Alaskan malamutte napisał:

No nie!!! No moje cuuuuuudo kochane!!! 😍Aż się boje robić ogłoszenia....Pewnie sporo telefonów bedzie typu; ja o tego pieska....

Cudo, jak mówiłam i współczuję odbierania telefonów z ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia wyszły trochę rozmyte, ale jest bardzo ciemno i chmurno. Lepszych nie zrobię, a maluchy choć częściowo mozna już ogłaszać. Czarna podpalana , dropiatek i myślę że kudłata mogą zostać pokazane. W poniedziałek zadecydujemy w przychodni co z przepuklinkami.

Naszej Barbie prosze na razie nie ogłaszać. Czarny maluszek i łaciatek chyba troszkę powinny jeszcze nabrać zaufania i obycia, bo na każdy nieznany dzwięk, np. kichnięcie, pisk czmychają pod szafę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...