Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY Wspieraj staruszki, kupuj książki i ciuszki dla Tuptusia pod opieką BDT u Moli@ do 3 kwietnia godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

Dnia 30.03.2022 o 08:52, beataczl napisał:

Dzien dobry .

Skusze sie w cw nr 1, bo ciut za duza ...

A ta nr 11 czasami nie ciut wieksza? zmierzysz jeszcze raz? 🙂

więc tak

nr 11  ma jednak 47 między pachami ale to bardzo rozciągliwa dzianina; włożyłam na siebie (kupuję sobie jak mają 53 cm) i jest dobre - przylega do ciała ale nie jest zbyt obcisłe

natomiast nr 1 (też ubrałam) odstaje przy /na poziomie biustu; bez zrobienia dodatkowych zaszewek nie byłoby dobre;

oczywiście zmień licytację jeśli chcesz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 00:05, Aldrumka napisał:

więc tak

nr 11  ma jednak 47 między pachami ale to bardzo rozciągliwa dzianina; włożyłam na siebie (kupuję sobie jak mają 53 cm) i jest dobre - przylega do ciała ale nie jest zbyt obcisłe

natomiast nr 1 (też ubrałam) odstaje przy /na poziomie biustu; bez zrobienia dodatkowych zaszewek nie byłoby dobre;

oczywiście zmień licytację jeśli chcesz.

Dzien dobry. to prosze 11 w kt zamiast 1. Dziekuje, ze zmierzylas na sobie 🙂 mamy podobny rozmiar...

czy nr  1 to jest z lnu? tak mi wyglada...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 10:01, beataczl napisał:

Dzien dobry. to prosze 11 w kt zamiast 1. Dziekuje, ze zmierzylas na sobie 🙂 mamy podobny rozmiar...

czy nr  1 to jest z lnu? tak mi wyglada...

Tak cienki miły len i cieniutka podszewka też naturalna. O proszę - przekleilam całość z innego bazarku i nie użyłam lnu jako chwytu reklamowego 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 10:10, Aldrumka napisał:

Tak cienki miły len i cieniutka podszewka też naturalna. O proszę - przekleilam całość z innego bazarku i nie użyłam lnu jako chwytu reklamowego 🙂

Ta 1 wezme w cw...moze Ktos przelicytuje skusi sie na len ,naprawde fajna sukienka .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...