Jump to content
Dogomania

Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.


Recommended Posts

Dnia 23.02.2023 o 11:29, Poker napisał:

Niedobry z niego chłopak, napadać na słabszych.  Mam nadzieję, że go zrugałaś.

Jego bardzo trudno zrugać, bo kiedy tylko głośniej zawołam "Odi!", on natychmiast się kuli i zamyka oczy....jakby oczekiwał ciosu..... no i rugaj tu takiego bieduleczka....

Od kilku dni Odi jakby bardziej gubi kupki i kiedy "zawraca", to tył jakby mu się przewracał 😞 nie widać, żeby go coś bolało, raczej wygląda to, jakby "bezwład" tyłu postępował 😞 

Nie przekłada się to na ruchliwość Odisia i chęć do zabaw, wręcz przeciwnie - coraz częściej bawi się patykiem, podskakuje przy tym śmiesznie lub przeciąga sznur z Tinką.... czy powinien?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2023 o 11:10, mari23 napisał:

Jego bardzo trudno zrugać, bo kiedy tylko głośniej zawołam "Odi!", on natychmiast sie kuli i zamyka oczy....jakby oczekiwał ciosu..... no i rugaj tu takiego bieduleczka....

Od kilku dni Odi jakby bardziej gubi kupki i kiedy "zawraca", to tył jakby mu sie przewracał 😞 nie widać, żeby go cos bolało, raczej wygląda to, jakby "bezwład" tyłu postępował 😞 

Nie przekłada się to na ruchliwość Odisia i chęć do zabaw, wręcz przeciwnie - coraz częściej bawi się patykiem, podskakuje przy tym śmiesznie lub przeciąga sznur z Tinką.... czy powinien?

Biedny Odiś  😞  A odpowiedniego DS nadal nie ma   😞  Może powinien go zdiagnozować specjalista?  Może pojawiło się u niego coś nowego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2023 o 12:19, elik napisał:

Biedny Odiś  😞  A odpowiedniego DS nadal nie ma   😞  Może powinien go zdiagnozować specjalista?  Może pojawiło się u niego coś nowego.

Odisia diagnozował najlepszy specjalista - dr Bieżyński, nie znalazł możliwości wyleczenia Odisia, zalecił tylko ewentualnie przeciwbólowe. Stan Odiego raczej poprawie nie ulegnie, natomiast może się pogorszyć i trudno przewidzieć jak to będzie postępowało. Na pewno trzeba unikać warunków i wydarzeń sprzyjających pogorszeniu stanu kręgosłupa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2023 o 16:29, Poker napisał:

A ja powiem tak: lepiej niech żyje krócej, ale dobrze.

Też tak myślę i mam nadzieję, że dobrze mu się żyje u mnie :)

Byliśmy dzisiaj w gabinecie, bo Odi znów od kilku dni drapie lewe ucho 😞  Jest wyciek ropny na dnie ucha pomimo, iż Neptra działa miesiąc, czyli jeszcze około tygodnia. Wetki zdecydowały, że jednak trzeba mu podać już teraz ( prawe ucho wyleczone, idealne!), czyli trzecia Neptra. Ten stan zapalny jest przewlekły i nawracający, zlokalizowany na dnie ucha. Kto wie, jak dawno go ma, on z chorym uchem do mnie przyjechał. 

Nie wiem, co z uchem wspólnego mają gruczoły okołoodbytowe, ale sprawdziły, po prawej wyczyściły, po lewej (tej samej, co ucho!) jest twardy "kamyk", stan zapalny.  
Odi dzisiaj zachowywał się znów okropnie, łącznie z "zakupkaniem" gabinetu ;)) 

Link to comment
Share on other sites

On reaguje kupkaniem ze stresu. Nasza Tyćka też, mimo że jest u nas blisko 3 lata.  Wiele psów po przejściach  tak reaguje. Tyćka jeszcze siusia pod siebie. Coraz rzadziej, ale jednak. A Odisia dodatkowo ucho boli.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mamy fakturkę za leczenie uszka naszego kochanego chłopaczka. Faktura jest wystawiona na Stowarzyszenie mari23, ponieważ Stowarzyszenie ma ulgi w płatnościach u tego weta.

Dziękujemy mari     ❤️  

Faktura

486125871_Odif-ra.png.d9fb0bea9b914fd53f7ddc11a3f6da7e.png


Przelew

1295311205_Odiprzel.png.4386fb9df3c000211d5d21ddfaab489b.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2023 o 07:13, elik napisał:

Mamy fakturkę za leczenie uszka naszego kochanego chłopaczka. Faktura jest wystawiona na Stowarzyszenie mari23, ponieważ Stowarzyszenie ma ulgi w płatnościach u tego weta.

Dziękujemy mari     ❤️  

Faktura

486125871_Odif-ra.png.d9fb0bea9b914fd53f7ddc11a3f6da7e.png


Przelew

1295311205_Odiprzel.png.4386fb9df3c000211d5d21ddfaab489b.png

To nie tylko za uszka były, choć leczymy je czwarty miesiąc, prawe wyleczone, lewe jeszcze trochę czasu i leków potrzebuje, żeby całkowicie wyzdrowieć.

Martwi mnie Odisiowy kręgosłup, mam wrażenie, że ten jego niedowład postępuje. Jak tylko zrobi się cieplutko, "wyrzucę" Odisia na "pobyt dzienny" na ogród, może słoneczko, brak schodów i więcej biegania dobrze mu zrobi... No i kolejny raz przekonuję się, że zazdrośnik Odi wolałby być jedynakiem ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 09:33, mari23 napisał:

To nie tylko za uszka były, choć leczymy je czwarty miesiąc, prawe wyleczone, lewe jeszcze trochę czasu i leków potrzebuje, żeby całkowicie wyzdrowieć.

 

Przepraszam jeśli czegoś niedopowiedziałam.  Zapamiętałam tylko leczenie uszek  1877323192_gifzawstydzony.gif.debe71c07a23aad3c0e12d730342d649.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 09:33, mari23 napisał:

...

Martwi mnie Odisiowy kręgosłup. mam wrażenie, że ten jego niedowład postępuje. Jak tylko zrobi się cieplutko, "wyrzucę" Odisia na "pobyt dzienny" na ogród, może słoneczko, brak schodów i więcej biegania dobrze mu zrobi... No i kolejny raz przekonuję się, że zazdrośnik Odi wolałby być jedynakiem ❤️ 


Biedny ten kręgosłup Odisiowy. Strach pomyśleć, co go czeka   😥   

Trudno uwierzyć, że nie ma sposobu na powstrzymanie rozwoju choroby.            

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Na konto Odisia wpłynęły poniższe kwoty:
 
40,00 zł od anica deklaracja IV-V  -  1.05.
50,00 zł od limonka80 deklaracja V  -  4.05.

Serdecznie dziękujemy

961358696_merci2.png.a35b7701a120cd5654f58498c3c78e09.png

oraz
20,00 zł od elik deklaracja V  -  2.05.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Na konto Odisia wpłynęły poniższe kwoty:
 
50,00 zł od limonka80 deklaracja VI  -  5.06.
10,00 zł od Nesiowata deklaracja VI  -  9.06.

Serdecznie dziękujemy

bo159-349d.jpg.91b075ccc010aa4e7215f8d3c4e838e1.jpg

oraz
20,00 zł od elik deklaracja VI  -  1.06.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...