Jump to content
Dogomania

Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.


Recommended Posts

Dnia 31.10.2022 o 10:55, mari23 napisał:

On nie kopie dziur, pazury zdziera "zamiatając" łapkami przez ten niedowład 😞

O mamo  😪  
Może on taki dokuczliwy przez to kalectwo. Kalectwo u ludzi często wzbudza chęć dokuczenia  komuś, kto jest normalny. Może u zwierząt jest podobnie?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 12:01, mari23 napisał:

Z łapkami to myślę, że najbardziej pogorszyło się przez schody, często po zejściu na dół kuleje. Dostaje teraz leki, może i mniej go boli, ale łapy jednak ciągnie i wydaje mi się, że po lekach częściej zdarza mu się zgubić kupkę, może to przypadek, ale tak mi się wydaje. Gdyby chodził tylko po płaskim terenie może i leki by nie były potrzebne, ale przecież nie zamknę go w kojcu z budą, a do domu tylko po schodach można wejść.

Jemu na wczoraj potrzebny dom z wyjściem do ogrodu bez schodów. Trzeba zwiększyć intensywność ogłaszania Odisia. Sprawdzę kto go ogłasza i wyróżnię. Sama też go ogłoszę.

EDIT
Ogłasza  Tysia. Poproszę, żeby sprawdziła, może trzeba uaktualnić.
Czy byłaby możliwość zrobienia Odisiowi nowych zdjęć wykorzystując może ostatnie promienie słoneczka? OLX jest teraz tak restrykcyjne, że lepiej nowe zdjęcia zrobić niżby mieli usunąć wyróżnione ogłoszenie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może faktycznie jego agresja powodowana jest bólem łapek ale musisz go jednak temperować bo szkoda małych staruszków.

Ja jestem kurdupel ale panowałam nad czterema rottkami, zresztą one właściwie z własnej inicjatywy prędzej broniły słabszych nawet obcych niż atakowały. Ale ich nic nie bolało a ja jestem Skorpion więc charakterna.😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jak podejrzewałam,  mari ma miękkie serce i nie potrafi ostrzej przemówić do rozumu Odisiowi. A on to doskonale wyczuwa i wykorzystuje.

Już nieraz były dyskusje na tym wątku co zrobić ze schodami. I cały czas się zastanawiam czy nie da się zrobić równi pochyłej z nabitymi co ileś centymetrów poprzecznymi listewkami?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 12:24, elik napisał:

O mamo  😪  
Może on taki dokuczliwy przez to kalectwo. Kalectwo u ludzi często wzbudza chęć dokuczenia  komuś, kto jest normalny. Może u zwierząt jest podobnie?  

Myślę, że on nie jest dokuczliwy, tylko - jak go wczoraj określiła moja koleżanka - niesforny :)

Dnia 31.10.2022 o 12:28, elik napisał:

Jemu na wczoraj potrzebny dom z wyjściem do ogrodu bez schodów. Trzeba zwiększyć intensywność ogłaszania Odisia. Sprawdzę kto go ogłasza i wyróżnię. Sama też go ogłoszę.

EDIT
Ogłasza  Tysia. Poproszę, żeby sprawdziła, może trzeba uaktualnić.
Czy byłaby możliwość zrobienia Odisiowi nowych zdjęć wykorzystując może ostatnie promienie słoneczka? OLX jest teraz tak restrykcyjne, że lepiej nowe zdjęcia zrobić niżby mieli usunąć wyróżnione ogłoszenie.

Ja też ogłaszam :)

Dnia 31.10.2022 o 13:18, dwbem napisał:

Może faktycznie jego agresja powodowana jest bólem łapek ale musisz go jednak temperować bo szkoda małych staruszków.

Ja jestem kurdupel ale panowałam nad czterema rottkami, zresztą one właściwie z własnej inicjatywy prędzej broniły słabszych nawet obcych niż atakowały. Ale ich nic nie bolało a ja jestem Skorpion więc charakterna.😁

Ja jestem Waga, a Odiś to wie 😉

Co do schodów - niestety nie da się zrobić równi pochyłej, niestety schody są tylko na szerokość drzwi wejściowych, z boku dawno temu zostały zabudowane 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 13:08, mari23 napisał:

Ja jestem Waga,

Też jestem Waga   🙂 
Stąd może moje duże przywiązanie do sprawiedliwości. Jej brak odczuwam bardzo mocno i osobiście, nawet gdy problem nie mnie dotyczy. Ty też tak masz?            

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 14:39, elik napisał:

Też jestem Waga   🙂 
Stąd może moje duże przywiązanie do sprawiedliwości. Jej brak odczuwam bardzo mocno i osobiście, nawet gdy problem nie mnie dotyczy. Ty też tak masz?            

też tak mam 😞

A Odiś od dzisiaj będzie chodził spać bez kolacji 😉😉 o 4 rano zrobił mi cuchnącą pobudkę 😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 09:28, Tyśka) napisał:

Mam jeszcze przez dobę promocje 60% na wyroznienie ogloszen... może ktoś sfinansuje. Mam 2 olxy Odisia.

Odiś ma "swoją" kasę, u mnie nie generuje wysokich kosztów, więc myślę, że na wyróżnienie wystarczy, ale to elik jest skarbnikiem Odisia, decyzję pozostawiam Jej :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 09:28, Tyśka) napisał:

Mam jeszcze przez dobę promocje 60% na wyroznienie ogloszen... może ktoś sfinansuje. Mam 2 olxy Odisia.

Oczywiście bardzo bardzo proszę o wyróżnienie Odisia. Forsę zwraca kasa  🙂  

Dnia 4.11.2022 o 09:57, mari23 napisał:

Odiś ma "swoją" kasę, u mnie nie generuje wysokich kosztów, więc myślę, że na wyróżnienie wystarczy, ale to elik jest skarbnikiem Odisia, decyzję pozostawiam Jej 🙂

Ja tylko trzymam kasę, bo ktoś to musi robić, ale nie jestem jej dysponentem, a przynajmniej nie jedynym. Ty mari masz jak najbardziej prawo decydować o tym, co psiaczkowi jest potrzebne. W przyszłości bardzo Cię proszę decyduj i mów co należy kupić, zrobić itp.
Przepraszam, od rana byłam na działce, a teraz odrabiam zaległości, ale mam nadzieje, że jeszcze zdążyłam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 08:33, mari23 napisał:

też tak mam 😞

A Odiś od dzisiaj będzie chodził spać bez kolacji 😉😉 o 4 rano zrobił mi cuchnącą pobudkę 😉 

To witaj w klubie   🙂  

Słuszna decyzja. Przesuń pory karmienia Odisia na wcześniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 21:29, elik napisał:
Dnia 4.11.2022 o 08:33, mari23 napisał:

też tak mam 😞

A Odiś od dzisiaj będzie chodził spać bez kolacji 😉😉 o 4 rano zrobił mi cuchnącą pobudkę 😉 

To witaj w klubie   🙂  

Słuszna decyzja. Przesuń pory karmienia Odisia na wcześniejsze.

Ja dzięki Dżekusiowi też się zapisuję do klubu tego 🤪 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2022 o 08:41, elik napisał:

A wyróżniłaś tylko jeden  😞 
Może to i lepiej, mogliby się zorientować, że to ten sam pies.

Dzięki    1738892499_buziaczki6.jpg.6f04868ebc626753b788459888e3d450.jpg

1529722399_997.png.bd687ab04690ea9a58901c932d880070.png

Przepraszam. Zapomnialam wyróżnić drugie ogłoszenie. Ostatnio nie wiem jak się nazywam ;). Dziękuję za zwrot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2022 o 12:09, Tyśka) napisał:

Przepraszam. Zapomnialam wyróżnić drugie ogłoszenie. Ostatnio nie wiem jak się nazywam ;). Dziękuję za zwrot.

Nie przepraszaj Tysiu, bardzo dziękujemy za to wyróżnienie  🙂 

Możesz podać link do tego drugiego ogłoszenia, bo w pierwszym poście jest link tylko do jednego. Wyróżnię też to drugie. Odiś ma kasę, a mari23 nie chce nic dla niego kupować, to może choć niech ma wyróżnione ogłoszenia. Zawsze to większa szansa, że ktoś go wypatrzy i pokocha chłopaczka  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 09:28, Tyśka) napisał:

Mam jeszcze przez dobę promocje 60% na wyroznienie ogloszen... może ktoś sfinansuje. Mam 2 olxy Odisia.

Dziękuję za ogłaszanie Odiśka ! On naprawdę potrzebuje domu i niezbyt jest zadowolony z posiadania licznej "konkurencji".

Trochę trudno samej sobie z fotografowaniem Odisia poradzić, ale zrobiłam parę jesiennych fotek, może do ogłoszeń się przydadzą.

20221105_160019.jpg

20221105_160024.jpg

20221105_160035.jpg

20221105_160039.jpg

20221105_160041.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...