Jump to content
Dogomania

Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.


Recommended Posts

Dnia 6.05.2022 o 10:01, Tyśka) napisał:

To zostawiam na Wrocław (myslalam jeszcze o miasteczku jakimś pod Wrocławiem). I czekam na nowe zdjęcia:)

Tysiu ,ja również!  tylko nie chciałam Ciebie męczyć , wiem ile masz teraz do zrobienia , ale może zrobimy to tak jak już kiedyś ?  jak Mari zrobi nowe zdjęcia to się podzielimy i ja może ... skopijuę Twoje ogłoszenie , dodam nowe zdjęcia i ogłosimy ,gdzieś w jakiejś małej miejscowości?

Link to comment
Share on other sites

Lepiej nie kopiować ogłoszenia, bo teraz olx jest bardzo wyczulony na to 🙂 Trzeba ogłaszać z innymi zdjęciami, opisem i najlepiej innym imieniem. Dla mnie edytowanie miasta czy dodanie nowych zdjęć to nie problem. 😉 Już teraz, w zaczętym 4. miesiącu jest trochę łatwiej (mimo ząbkowania). Nie zaglądam codziennie (tzn. w ciągu dnia udaje mi się przejrzeć maks z 2-4 wątki), więc pewnie zdjęć nie podmienię od razu jak się pojawią... ale podmienię jak je zobaczę 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2022 o 10:26, Tyśka) napisał:

Lepiej nie kopiować ogłoszenia, bo teraz olx jest bardzo wyczulony na to 🙂 Trzeba ogłaszać z innymi zdjęciami, opisem i najlepiej innym imieniem. Dla mnie edytowanie miasta czy dodanie nowych zdjęć to nie problem. 😉 Już teraz, w zaczętym 4. miesiącu jest trochę łatwiej (mimo ząbkowania). Nie zaglądam codziennie (tzn. w ciągu dnia udaje mi się przejrzeć maks z 2-4 wątki), więc pewnie zdjęć nie podmienię od razu jak się pojawią... ale podmienię jak je zobaczę 🙂

😘  OK , super!  to zrobisz to jak będziesz mogła , jak znajdziesz chwilkę , dokładnie ,teraz sobie przypominam że OLX usunęło mi ogłoszenia i to chyba nie tylko raz?!  Lacky , Miłka i nawet chyba ten Twój Orionek ?  to nie będziemy niepotrzebnie tracić czasu , tak naprawdę to dla Odisia powinien być jednak domek z ogródkiem i to taki szyty na miarę ! we Wrocławiu... raczej może być ciężko!  zobaczymy?

Justynko to już , cztery miesiące? całuski dla ślicznotki ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 20:42, limonka80 napisał:

Jutro przed Odisiem ciężki dzień, dobrze chociaż, że on o niczym nie wie i się nie stresuje....

Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze.

Będzie dobrze, być inaczej nie może  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Odisia wpłynęły poniższe kwoty:

   20,00 zł  od anica  deklaracja   V  -  7.05.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy 

bukiet.jpg.6610a29672ed8e284c97ffeec1e1798c.jpg

oraz

   110,00 zł  od elik  z bazarku  -  8.05.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 21:26, anica napisał:

Już teraz zaciskam mocno i ciepło myślę❤️

 

Dnia 8.05.2022 o 21:56, Poker napisał:

Trzymam kciuki za chłopaka.

Głodny biedak od rana, jeszcze nie wie, co go czeka.

Ze zdjęć nic nie wyszło. bo musiałam być w pracy w związku z imprezą patriotyczną.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2022 o 10:05, anica napisał:

Nastawiam się pozytywnie 🙂

 

i jest pozytywnie :)

Dnia 9.05.2022 o 10:09, limonka80 napisał:

Odi, trzymaj się.

aż za bardzo dziarsko się trzyma 😉 

Dnia 9.05.2022 o 10:36, Poker napisał:

Będzie dobrze( dla nas 🙂 )

On chyba nie wie... 😉

Dnia 9.05.2022 o 10:43, Tyśka) napisał:

Kciuki trzymam 🙂 A nie myśleliście o jakiś suplementach dla Odisia na wzmocnienie stawów? 🙂 

Ja tylko na sekundę, bo wiem, że sie martwicie..... niepotrzebnie! 😉

Odi zachowuje się tak, że mam wątpliwości i sprawdzę, czy naprawdę go wykastrowały;) myślałam, że jak zawsze odbiorę półśpiacego biedaka, a Odisiek żwawszy niż zwykle, kota w gabinecie chciał zjeść wychodząc !

Ma wyczyszczony syf w uszach, na USG brzydko wygląda wątroba i pęcherzyk żółciowy, wrzucę wieczorem wszystko i napiszę, teraz mam tylko chwilkę czasu.

Poprosiłam wetkę o osobne rozliczenie całości kosztów Odisia, bo był "na zeszyt", jak reszta moich 😉 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2022 o 17:06, mari23 napisał:

Ja tylko na sekundę, bo wiem, że sie martwicie..... niepotrzebnie! 😉

Odi zachowuje się tak, że mam wątpliwości i sprawdzę, czy naprawdę go wykastrowały;) myślałam, że jak zawsze odbiorę półśpiacego biedaka, a Odisiek żwawszy niż zwykle, kota w gabinecie chciał zjeść wychodząc !

Dziękujemy za wieści 🙂 Jest werwa , jest energia, bravo Odiś 😁

Link to comment
Share on other sites

Hihi, znam to skads. Mój staruszek po kastracji też próbował roznieść lecznicę:). Miał być dłużej na obserwacji, a po 40min jak go zawiozłam miałam telefon, żeby go zabierać:). Zdrówka, Odisiu.

 

Olx podarował mi 60% rabatu na ogloszenia. Wyróżnić Odisia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2022 o 21:08, anica napisał:

Bravo wszyscy! my, wy! dobrze że jest dobrze ❤️

Właśnie tak !!!!

Odiś pełen werwy i energii :) wieczorem zaczął się interesować, co "tam" się wydarzyło (jednak kastrowały;))  i założyłam mu kołnierz, co on wyprawiał, żeby się go pozbyć :) skakał do tyłu nawet, ale kołnierz nie spadł 😉

Koszty wetka podliczyła na 508 złotych, zaokrągliła fakturę. Dostałam 200 zł od Limonki dla Odiego, to zapłaciłam, pozostaje 300 złotych, myślę, że najlepiej wpłacić bezpośrednio na konto lecznicy. W tych kosztach jest już całość opieki po zabiegu, jutro do kontroli i na zastrzyk, czyszczenie i zakrapianie uszu. Poprosiłam o fakturę na nasze stowarzyszenie, bo wtedy wetka liczy "ulgowo" bezdomniaki.

 

Odi fra.jpeg

Odi wizyta.jpeg

20220509_130634_0.jpg

20220509_130716_1.jpg

20220509_130741_2.jpg

20220509_130801_3.jpg

20220509_131051_4.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy , Mari konkretna ta klinika , tak obszerny opis ja od żadnego swojego psa nie dostałam , no super!  tylko...

czy mamy się martwić ? pęcherz ściana pogrubiała ? ścieńczała ściana kolorowa ,obu nerek ? wątroba z bardzo dużym pęcherzykiem żółciowym ?  czy takie zmiany narządów to coś co trzeba leczyć?🤔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2022 o 09:39, anica napisał:

Dziękujemy , Mari konkretna ta klinika , tak obszerny opis ja od żadnego swojego psa nie dostałam , no super!  tylko...

czy mamy się martwić ? pęcherz ściana pogrubiała ? ścieńczała ściana kolorowa ,obu nerek ? wątroba z bardzo dużym pęcherzykiem żółciowym ?  czy takie zmiany narządów to coś co trzeba leczyć?🤔

Chyba jeszcze nie, ale w przyszłości mogą być problemy. No chyba, że.....  "taka jego uroda" ?  😉  "urodową diagnozę" czasem słyszy moja córka szukając przyczyny nie przyswajania żelaza przez organizm.

Dnia 10.05.2022 o 10:43, Poker napisał:

A jakie są wyniki badania krwi ?

Wyniki były dobre, czynnościowo jest dobrze, ale wątroba na USG wygląda źle - to prawie cytat, tak powiedziała pani wet. Do wydruku dołączyła zdjęcia z USG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...