Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Oczywiście, że jeśli ktoś będzie takim sadystą 😄, ze przypnie mu smycz w domu i wyciagnie na niej na spacer, to będzie się załatwiać na zewnątrz. Ja nie mam sumienia go budzić 😛 To najbardziej wzruszajacy pies, jakiego mamy, a jego próby bycia pluszakiem przy jego rozmiarach są ujmujące.

Corka nie wypakowała do końca kartonu z ciuszkami, jakie dostały i zastałam taki widok. 45 kg zwinięte w kartonie, a że nie bardzo się zmieścił, to sobie go dopasował; troche nadgryzł i poszerzył. Jak się nie wzruszać tak pomysłowym i inteligentnym  psem.

Resized_20221207_212209(1).jpeg

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2022 o 21:36, Tyśka) napisał:

To ja jestem sadystą. 😄

A Dylan jest uroczy, może i jego ktoś pokocha... 

Ja z innymi mam problem w druga stronę, mało mnie nie stratują, żeby wybiec. Musze się przepychać do drzwi. Tylko Dylan spi niedźwiedzie snem w tym czasie. Tak gleboko śpi, ze nie słyszy jak go wołam po imieniu 😜

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 06:09, Aska7 napisał:

Ma piękne fałdy 😄

To może wysłać  Ci go ? Juz zapakowany 🤪

A zobacz jaka ma kondycję. Po leczeniu stanu zapalnego kregoslupa byl dlugo sztywny, a teraz normalnie wiewióreczka w dziupli. Wygibasy robi jak chińska gimnastyczka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2022 o 19:39, Aska7 napisał:

Może kupić drugi fotel ?

To ta ich kanapka, na fotel tez się wciska. Są oczywiście legowiska, ale to ostateczność i nowy duzy fotel, który okupuje głównie Andżela i Lemur (nasza mała wojtyszka). Dylan najbardziej lubi leżeć tak, żeby wszystko miec pod kontrolą. Wtedy nie trzeba wstawać, żeby wszystko wiedzieć. Wystarczy podnieść jedna powiekę i wszystko wie. Za to piętro w ciągu dnia praktycznie puste. Na dole już nic nie zmieszczę niestety. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...