Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Dnia 12.06.2022 o 20:22, Jaaga napisał:

Dla porównania zdjęcie z końca marca. Patrzcie, jak chłopak zawalczył o siebie, to tylko 2,5 mies.

Dylan2.jpeg

DSC01260 (2).JPG

 

Dnia 12.06.2022 o 20:14, Jaaga napisał:

Dzisiejszy Dylan.

DSC01336 (1).JPG

DSC01337 (1).JPG

DSC01338 (1).JPG

                                                     😍❤️❤️🍀🍀❤️❤️😍

Link to comment
Share on other sites

Zbiore jego zdjęcia,  ale pewnie ok. soboty i napisze jakiś tekst. Warto go ogłaszać. Choć nie wiem, co z tymi szmerami serca? Trzeba ludziom mówić,  bo jeśli do tego dojdą objawy typu kaszel czy zasłabnięcia, to będzie konieczne wprowadzenie leków. Inaczej ktoś mógłby nie skojarzyć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 23:33, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest kolejną wpłata dla Dylana: 50 zł  Marzena L. Chorzów🌹

Dziękuję Tolu za potwierdzenie, potwierdzę Marzenie. To moja przyjaciółka z podstawówki i tak dobry człowiek, ze zawsze od lat stara się pomagać psom, które są u nas i pokazuję je na FB.

Zrobiłam Dylanowi ogłoszenie na Katowice: https://www.olx.pl/d/oferta/dylan-wspanialy-lagodny-rodzinny-pies-do-domu-adopcja-CID103-IDPNXJm.html?bs=olx_pro_listing

Ogłoszenie wyrózniłam, bo miałam wczoraj zniżkę 60%. Zapłaciłam 9,97 zł, to dolicze do miesięcznego rozliczenia.

Bardzo proszę o zrobienie mu innych ogłoszeń, bo chłopak jest gotowy do adopcji, a czas nie działa na jego korzyść.

Wczoraj zrobiłam ogłoszenie, jest 37 wziętych telefonów, z czego chyba nikt nie zadzwonił. Dałam tel. na Tolę do pierwszego kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 11:40, Jaaga napisał:

Właśnie olx usunęło mi ogloszenie Dylana z informacją, że ktoś inny ma ogłoszenie tego samego psa.

Mnie ostatnio tak usunęli Benka i parę innych psiaków. Inne zdjęcia nie pomogły, jakby ktoś pytał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 11:40, Jaaga napisał:

Właśnie olx usunęło mi ogloszenie Dylana z informacją, że ktoś inny ma ogłoszenie tego samego psa.

 

Dnia 6.07.2022 o 11:59, Tyśka) napisał:

Mnie ostatnio tak usunęli Benka i parę innych psiaków. Inne zdjęcia nie pomogły, jakby ktoś pytał.

Mnie usunęli olx Weny - miałam inne imię, inne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...