Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Proszę o adresy do wysyłki. Już otwarte zapraszam do 3.04.2022r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 27.03.2022 o 18:57, elik napisał:

Od wczoraj usiłuję dać lajka, ale ciągle otrzymuję wiadomość: Sorry, you cannot add any more reactions today.

Przylazły wreszcie, ale tyle się zrobiło zapotrzebowań na nie, że pewnie znowu szybko znikną  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2022 o 06:25, Radek napisał:

Dobrego dnia, dobrego tygodnia. 

Bardzo dobrego, tylko bez lajków dzisiaj, bo już wyszli. A nie mówiłam, że przychodzą i wychodzą kiedy chcą?   A tak w ogóle to jest ich stanowczo za mało!     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2022 o 08:46, Olena84 napisał:

Dzień dobry!

Dzień dobry Olenko  🙂  

Dnia 28.03.2022 o 08:53, Olena84 napisał:

Czy nr 64 nadaje się na prezent? Jeśli tak proszę kt

O to musimy zapytać Bożenkę, bo to Jej fant i do końca trwania bazarku będzie u Niej. Po zakończeniu bazarku prześle mi wylicytowane fanty i wszystkie będą wysyłane  z jednego adresu.

Zadzwonię i zapytam  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Wyobraźcie sobie, co mnie dzisiaj spotkało.
Od wczoraj puchnie mi staw nadgarstka dłoni, jak na złość prawej. Puchnie, boli i robi się coraz większy siniak. Od razu mówię, że nie uderzyłam się, ani też nic, ani nikt mnie nie ugryzł 🙂  Wygląda mi to na stan zapalny stawu, co jak każdy stan zapalny w organizmie źle wpływa na serce i inne organki wewnętrzne. Oczywiście poszłam do przychodni zarejestrować się do lekarza, bo telefonicznie tylko traci się czas i nerwy. Czekałam nawet niezbyt długo, bo w kolejce przede mną były tylko trzy osoby. Gdy przyszła moja kole i wyłuszczyłam z czym przychodzę, dowiedziałam się, że na przyjęcie przez lekarza będę czekać do przyszłego czwartku. Jeśli ktoś nie pamięta jaki dzisiaj mamy dzień, to przypominam - poniedziałek. Z bolącą, puchnącą ręką z niewiadomej przyczyna mam czekać na diagnozę ponad tydzień! Poprosiłam o rejestrację do innego lekarza, ale podobno do wszystkich lekarzy są takie terminy.
Przecież nie mogę czekać z taką ręką do przyszłego wtorku. Cokolwiek mi dolega, trzeba to leczyć od zaraz, a nie za tydzień.  Bezsilna złość mnie dopadła. Ciągle zewsząd słyszę te gadające głowy z rządu, jak to dbają o naród, jak to jest nam coraz lepiej, a tym czasem rzeczywistość jest totalnie odwrotna. Czemu zabierają, bez mojej zgody pieniądze na służbę zdrowia, z podatków też jakąś cząstkę przeznaczają podobno na ochronę zdrowia, a żeby skutecznie dbać o swoje zdrowie, trzeba korzystać z prywatnych porad lekarskich.
Wybaczcie mi ten przydługi elaborat, ale ostatnio mam tyle negatywnych doznań, że już sobie z nimi nie radzę.  Ten  post, to taki mój zawór bezpieczeństwa  😞  

EDIT

Co warte zastanowienia, to fakt, że jeszcze w ubiegłym roku, w kolejce do rejestracji był zawsze tłum ludzi, nie sposób zliczyć. Już przed otwarciem przychodni wiele osób czekało przed zamkniętymi drzwiami. Czas oczekiwania na wizytę u lekarza wahała się pomiędzy jednym, a trzema dniami.
Dzisiaj były przede mną tylko 3 osoby, a w trakcie oczekiwania na moją kolejkę do okienka, przyszły jeszcze 2 osoby. Teraz czas oczekiwania na wizytę u lekarza wydłużył się do ponad tygodnia.

Czym można to wytłumaczyć???

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2022 o 10:44, Kamila Proc napisał:

moze za czesto walisz piescia w stol?

No ładnie. Kamilka ma mnie za gbura, który wali pięścią w stół.  Nie Kamilko, ani często, ani rzadko nie walę w stół  🙂  Nigdy tego nie robię  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2022 o 10:48, Kamila Proc napisał:

nie gbur, ale nerwusek. stad ta spuchnieta reka

Nerwusek nie powiedziałabym, no może taki trochu emocjonalny typek  🙂    Ale nawet nerwusek, gdy nie jest gburem, nie wali pięścią w stół  😉 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...