Jump to content
Dogomania

Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC, NIE MA KOMPLETU DEKLARACJI


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Przepraszam, zaniedbałam wątek. Myślałam, że będę bardziej systematyczna.

Dziękuję serdecznie za wpłaty:
Agata K. - 15zł
Monika K. - 20zł
Monika K. - 50zł na karmę
Aldrumka - 135zł z bazarku ❤️ 
Nesiowata - 20zł ❤️

Wydatki:
- hotelowanie - 215zł

- pół worka karmy - 64,70zł

Aktualnie na koncie Melci mamy minus: -713,70zł.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Meli za listopad: 380 zl -316 zl hotelowanie i 63,90 zl karma. 

Ze spadku Borysa zostało jeszcze 29,65 zł, ale wczoraj wieczorem na szybko tej kwoty nie umiałam znaleźć, a musieliśmy wystawić paragony, wiec odliczę ja w przyszłym miesiacu.

Resized_20221201_095234.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2022 o 21:37, Tyśka) napisał:

Dziękuję, Jaaga. Rety, to oznacza że Melcia jest około tysiąc złotych na minusie. Poproszę Martę w przyszłym tygodniu o rozliczenie Melci.

 

Dnia 1.12.2022 o 10:06, Jaaga napisał:

Rozliczenie Meli za listopad: 380 zl -316 zl hotelowanie i 63,90 zl karma. 
Ze spadku Borysa zostało jeszcze 29,65 zł, ale wczoraj wieczorem na szybko tej kwoty nie umiałam znaleźć, a musieliśmy wystawić paragony, wiec odliczę ja w przyszłym miesiacu.

Ja rozumiem to tak, że sunia jest na plusie: 
380 - 379,90 (316+63,90) = 0,10 zł na plusie,
a jest jeszcze 29,65 więc razem na + jest 29,75 zł.  No chyba, że ja to źle rozszyfrowałam 
🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2022 o 22:19, elik napisał:

 

Ja rozumiem to tak, że sunia jest na plusie: 
380 - 379,90 (316+63,90) = 0,10 zł na plusie,
a jest jeszcze 29,65 więc razem na + jest 29,75 zł.  No chyba, że ja to źle rozszyfrowałam 
🙂

Źle zrozumiałaś Elu. Za Melę wyklada mi teraz Marta Alicja ze swoich prywatnych pieniędzy. Byla na minusie 713, 70 zł  i do tego dochodzi 379, 90 zł za zeszły miesiac. Razem jest minus 1093, 60zł. Końcówkę po Borysie odejmę w przyszłym miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 09:30, Jaaga napisał:

Źle zrozumiałaś Elu. Za Melę wyklada mi teraz Marta Alicja ze swoich prywatnych pieniędzy. Byla na minusie 713, 70 zł  i do tego dochodzi 379, 90 zł za zeszły miesiac. Razem jest minus 1093, 60zł. Końcówkę po Borysie odejmę w przyszłym miesiącu.

W takim razie niezbyt jasno to zapisałaś Jaguś  🙂  
Żeby zrozumieć prawidłowo trzeba wiedzieć, że ta kwota 380 to nie plus, a minus  🙂  

Soreczki za wcięcie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 10:51, elik napisał:

W takim razie niezbyt jasno to zapisałaś Jaguś  🙂  
Żeby zrozumieć prawidłowo trzeba wiedzieć, że ta kwota 380 to nie plus, a minus  🙂  

Soreczki za wcięcie  🙂 

Elu, podaję tylko co miesiąc koszt hotelowania i karmy, nie prowadzę rozliczeń  Melki. Robi to Tyśka na początku wątku. Normalnie miesieczne rozliczenie wysylalam Marcie Alicji, ale że czesc wplat jest z dogo, to teraz tez tu wstawiam co miesiąc. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 14:48, Jaaga napisał:

Elu, podaję tylko co miesiąc koszt hotelowania i karmy, nie prowadzę rozliczeń  Melki. Robi to Tyśka na początku wątku. Normalnie miesieczne rozliczenie wysylalam Marcie Alicji, ale że czesc wplat jest z dogo, to teraz tez tu wstawiam co miesiąc. 

Soreczki wcięłam się niekumata  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Melci minus: -813,70zł 😞

Sama staram się wspierać tak jak mogę. Kilka razy już wysłałam paczkę na fanty na bazarek. W tym zupełnie nowe serie książek dla dzieci, pięknie wydane i kilka naprawdę cennych rzeczy.  Znowu będę szykować coś na bazarek dla suni, pewnie po świętach. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Mela na minusie prawie tysiąc złotych! BRAKUJE 265zł MIESIĘCZNIE, aby Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC
Dnia 13.12.2022 o 15:21, agat21 napisał:

Czy Marta ma pierwszą literę nazwiska na P.? Keśli tak, to chyba mam jej numer konta. Po opłaceniu wszystkich moich deklaracji zobaczę ile mi zostanie i przeleję dla Melci. 

Tak. To samo konto co Benia, kotków Monte i Rudaska. Dziękuję! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...