Jump to content
Dogomania

Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC, NIE MA KOMPLETU DEKLARACJI


Recommended Posts

Dnia 25.04.2022 o 19:36, Tyśka) napisał:

Mam 60% rabatu na olx (pakiet Maxi za 9,97zł), może opiekunowie psiaków, których ogłaszam by reflektowali. Promocja do jutra.

Piszę tylko tutaj z braku czasu.

Bardzo proszę Rysiu jeśli możesz, wyróżnij ogłoszenie Cymusia, które zrobiłaś na Wrocław.

https://www.olx.pl/d/oferta/cynamon-nieduza-slodycz-jak-mix-terier-tybetanski-sznaucer-CID103-IDOpfGj.html?bs=olx_pro_listing     

I gdybyś mogła wyróżnić także Micha, którego wprawdzie nie ogłaszasz, ale który bardzo potrzebuje ogłoszeń

https://www.olx.pl/d/oferta/piekny-duzy-psiak-szuka-domu-u-milosnikow-molosow-CID103-IDMYMk4.html?bs=olx_pro_listing

 

Bardzo serdecznie dziękuję i proszę o nr konta do zwrotu kasy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 20:04, elik napisał:

Bardzo proszę Rysiu jeśli możesz, wyróżnij ogłoszenie Cymusia, które zrobiłaś na Wrocław.

https://www.olx.pl/d/oferta/cynamon-nieduza-slodycz-jak-mix-terier-tybetanski-sznaucer-CID103-IDOpfGj.html?bs=olx_pro_listing     

I gdybyś mogła wyróżnić także Micha, którego wprawdzie nie ogłaszasz, ale który bardzo potrzebuje ogłoszeń

https://www.olx.pl/d/oferta/piekny-duzy-psiak-szuka-domu-u-milosnikow-molosow-CID103-IDMYMk4.html?bs=olx_pro_listing

 

Bardzo serdecznie dziękuję i proszę o nr konta do zwrotu kasy.

Dziękuję. 

Cymusia wyróżnię za chwilę.

Micha niestety nie mogę z telefonu (nie jest psem na moim profilu), a na komputerze mam popsuty olx - nie dzialaja mi żadne funkcje (promowanie, edytowanie, dodawanie ogłoszeń czy wchodzenie w ogloszenia). Spróbuję jutro wejść przez inną przeglądarkę, może się uda... a jak nie to może na szybko uda mi się zrobić olx i je wyróżnić, ale nie wiem sama czy mi się uda... jutro znów dzien pod znakiem lekarza.  Spróbuję. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 19:02, Tyśka) napisał:

Do rozliczenia przy 10.04. dopisuję Agatę K., która wpłaciła stałą 15zl, a którą ostatnio przeoczyłysmy z Martą. Przepraszam.

Na koncie Melci +72zł, oczywiście nie było jeszcze opłaty za kwiecień.

Tysiu poslalam Martusi kolejne pieniazki z tego zakonczonego kramku wspolnego
Razem uzbieralismy 55 zl dokladam 3 zl  mamy 58 zl
               dla kazdego po 29 zl 
Aresiowi wysylam 29 zl
Martusi wysylam 29 zl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 22:05, Tyśka) napisał:

Dziękuję. 

Cymusia wyróżnię za chwilę.

Micha niestety nie mogę z telefonu (nie jest psem na moim profilu), a na komputerze mam popsuty olx - nie dzialaja mi żadne funkcje (promowanie, edytowanie, dodawanie ogłoszeń czy wchodzenie w ogloszenia). Spróbuję jutro wejść przez inną przeglądarkę, może się uda... a jak nie to może na szybko uda mi się zrobić olx i je wyróżnić, ale nie wiem sama czy mi się uda... jutro znów dzien pod znakiem lekarza.  Spróbuję. 

Dziękuję bardzo za Cymusia    10047567_dzikuj7.jpg.87a6893377d37cdceec6ee00830e5a75.jpg   a Michem nie zawracaj sobie głowy. Pochłonie zbyt dużo czasu, którego nie masz za wiele 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 22:21, elik napisał:

Dziękuję bardzo za Cymusia    10047567_dzikuj7.jpg.87a6893377d37cdceec6ee00830e5a75.jpg   a Michem nie zawracaj sobie głowy. Pochłonie zbyt dużo czasu, którego nie masz za wiele 🙂

Jejku, przykro mi z powodu Micha. Próbowałam zalogować się na innej przeglądarce, ale nie mogę. wyskakuje błąd 😞 Może uda mi się ogłosić psiaka, później spróbuję, teraz zbieram nas do lekarza.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2022 o 22:03, Nadziejka napisał:
Rozliczam bazarcio kolejny dla Melci i Aresa wspolny

 

Dnia 25.04.2022 o 22:09, Nadziejka napisał:
Tysiu poslalam Martusi kolejne pieniazki z tego zakonczonego kramku wspolnego
Razem uzbieralismy 55 zl dokladam 3 zl  mamy 58 zl
               dla kazdego po 29 zl 
Aresiowi wysylam 29 zl
Martusi wysylam 29 zl

Bardzo Ci dziękuję ❤️ Marta się wzruszyła Twoją pomocą! Rozliczenie najbliższe będzie pod koniec tygodnia albo w przyszłym tygodniu :). Wtedy potwierdzę na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 11:36, Tyśka) napisał:

Jejku, przykro mi z powodu Micha. Próbowałam zalogować się na innej przeglądarce, ale nie mogę. wyskakuje błąd 😞 Może uda mi się ogłosić psiaka, później spróbuję, teraz zbieram nas do lekarza.

Bardzo dziękuję za wyróżnienie Cymusia   ❤️

Jak będziesz mogła to proszę wklej to wyróżnienie na jego wątek, albo tylko napisz do kiedy jest wyróżnione i podaj proszę nr konta do zwrotu kosztów wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 12:06, elik napisał:

Bardzo dziękuję za wyróżnienie Cymusia   ❤️

Jak będziesz mogła to proszę wklej to wyróżnienie na jego wątek, albo tylko napisz do kiedy jest wyróżnione i podaj proszę nr konta do zwrotu kosztów wyróżnienia.

Już to zrobiłam 🙂
Udało mi się też ogłosić Micha i wyróżnić w promocyjnej cenie. Szczegóły na jego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 11:43, Tyśka) napisał:

 

Bardzo Ci dziękuję ❤️ Marta się wzruszyła Twoją pomocą! Rozliczenie najbliższe będzie pod koniec tygodnia albo w przyszłym tygodniu :). Wtedy potwierdzę na bazarku.

             764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2022 o 23:54, Nadziejka napisał:
Pozdrawiam pozdrawiam Tysiu
stokrosci modle  za dwa biedunki ktorym Martusie szukaja miejsca ,te psinunie żolciotkie znalezione w rowie..wyzwiezione o matunku matunku....
😞 😞

Dziękuję. Ogłaszamy psiaczki. Ja jako Ptysia i Biszkopcika, Marta jako Boryska i Rokiego. Są nierozłączni, jak były u weta i jeden trafił na stół to drugi wpadł w panikę i skomlał... jednak ciężko będzie im znaleźć wspólny dom, czas goni, więc próbujemy ogłaszać ich również oddzielnie. 

Dnia 30.04.2022 o 01:13, Nadziejka napisał:

               Gify , obrazki i wierszyki na kazdą okazje: Gify misie i inne pluszaki

              Zapraszamy sercem calem

Dziękuję ♡ Melcia chyba zapadła Ci mocni w serce, bo robisz dla niej bazarek za bazarkiem. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

            Tysiu zdrowiejcie ze skarbunią zdrowiejcie♡♡♡
Dnia 30.04.2022 o 09:27, Tyśka) napisał:

Dziękuję. Ogłaszamy psiaczki. Ja jako Ptysia i Biszkopcika, Marta jako Boryska i Rokiego. Są nierozłączni, jak były u weta i jeden trafił na stół to drugi wpadł w panikę i skomlał... jednak ciężko będzie im znaleźć wspólny dom, czas goni, więc próbujemy ogłaszać ich również oddzielnie. 

Dziękuję ♡ Melcia chyba zapadła Ci mocni w serce, bo robisz dla niej bazarek za bazarkiem. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

🍀  🍀  🍀  
Z modlitwa wszelkąza wszystkie istotki i te dwa bidunie oj...w tym naszym strasznym swiecie...Tysenko podam moj num tel , abys kokana przekazala
dziewczynkom jakze dzielnym Martusiom ,
gdyby potrzebowaly cos , niechaj pisza czy dzwonia dzien i noc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...