Jump to content
Dogomania

Cudna ma dom!!!! Zamieszka w Cieszynie!!!Cudna sunia odzyskuje wolność!!! Prosimy o wsparcie na utrzymanie suni w hoteliku!!!


Recommended Posts

Jeszcze tylko Wam napiszę, że dzisiaj dla rodziny z Charkowa znalazłam cuuudne miejsce tutaj u nas w Zamościu. Mama, z dwiema córkami, jamnisiem i kocurkiem zamieszkały u mojej znajomej farmaceutki. Pani Lena jest technikiem farmacji i już ma prace u mojej znajomej!!

One nie mają dokąd wracać...Dom zrównany z ziemią. Chcą tutaj zostać, popracować, wynająć a potem kupić mieszkanie. 

Opiekę psychologiczną mają już zapewnioną!! Zwierzaczki tez mają już zapewnioną pomoc wet, dzięki fundacji ZEA❤️

Jamniś Maksio i kocurek 😍 

20220305_141430.jpg

20220306_163821.jpg

  • Like 10
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2022 o 20:24, Alaskan malamutte napisał:

Jeszcze tylko Wam napiszę, że dzisiaj dla rodziny z Charkowa znalazłam cuuudne miejsce tutaj u nas w Zamościu. Mama, z dwiema córkami, jamnisiem i kocurkiem zamieszkały u mojej znajomej farmaceutki. Pani Lena jest technikiem farmacji i już ma prace u mojej znajomej!!

One nie mają dokąd wracać...Dom zrównany z ziemią. Chcą tutaj zostać, popracować, wynająć a potem kupić mieszkanie. 

Opiekę psychologiczną mają już zapewnioną!! Zwierzaczki tez mają już zapewnioną pomoc wet, dzięki fundacji ZEA❤️

Jamniś Maksio i kocurek 😍 

20220305_141430.jpg

20220306_163821.jpg

Niesamowicie to się czasem układa. Ile szczęścia miały w tym całym nieszczęściu, że trafiły na tak dobrych ludzi, czyli na Ciebie i Twoją znajomą. Mam nadzieję, że po tym całym koszmarze ich życie tutaj dobrze się ułoży i że będą jeszcze szczęśliwe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2022 o 21:00, Poker napisał:

Dobrze, że są zaopiekowane. A ile nie jest? Tragedia, ile ludzkiego nieszczęścia, i zwierzęcego.

Tego jamnisia widziałam na jakimś filmie w TV.

Był program z punktu recepcyjnego z Zamościa?? Ta rodzina tutaj dwie doby przebywała. One nie chciały jechać dalej. Większość np dzisiaj to do Czech, Niemiec , Finlandii chciala się dostać

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2022 o 14:47, Alaskan malamutte napisał:

Dwa kontenerki przekazałam do punktu gdzie jest Tola. Tam dzisiaj będzie full, jest bardzo dużo uchodźców....

Punkt recepcyjny rozsyła gdzie tylko są jakieś miejsca...

W bagażniku mam tylko jeden.....

 

Chcemy z kuzynka dorzucic się do 4 kontenerkow czy na Twoje konto wplacic i zamowisz czy zamowic a adres podasz jak Ci wygodniej daj prosze znac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...