Jump to content
Dogomania

Rozliczony 140 zl 61 gr Dziekuje Dobreduszki!Koja Kochana Dziekuje Za CegielkiSzczescia! Cymusiowi Sercem 5.03


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 26.02.2022 o 11:55, Nadziejka napisał:
Eliczku jakby ten uroczy plaszczyk brazowy  byl na troszke grubsza osobke ....

                                         

Masz na myśli tę skórzaną kurteczkę?  Niestety kurteczka jest na szczupłą osóbkę  🙂   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 11:21, Nadziejka napisał:

20220207_111701.jpg.61235fb2083bfee86193347514052926.jpg

 Eliczkowa nasza ciociu
jak bedziesz mec wiecej czasu, pomierz prosze te kurtenke plaszczyk  pozdrawiam

Ok  Rano byliśmy z psiakami u wetki, bo trzeba im ustalić diety. Jedzą oboje to samo, prawie tyle samo, a jedno chudnie, a drugie tyje.  Wróciliśmy dopiero przed chwilą, a teraz muszę zająć sie obiadem, potem mus zakupy i dopiero będę wolna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 12:06, elik napisał:

Masz na myśli tę skórzaną kurteczkę?  Niestety kurteczka jest na szczupłą osóbkę  🙂   

 

Dnia 26.02.2022 o 13:18, elik napisał:

Jednak wcisnęłam się pomiędzy obiad, a zakupy i dokonałam pomiarów  🙂 

      Skórzana jesienna kurtka damska na podszewce. 
      szerokość: 
ram. 40 cm,  p.p. 47 cm      długość 77 cm

     Dziekuje dziekuje i juz zaraz wszytko w poscik wpisuje 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 19:09, elik napisał:

Ciociu, po kolei  🙂 Muszę najpierw swoje wątki ogarnąć.  Dopiero wlazłam na dogo po zakupach  🙂  

900+ Miś z niebieskim nosem ideas | niebieski, miś pluszowy, pokój  dziecięcy z motywem lasu

Pooozdrawunkam a jam spalla popoludniem 3 godzinki z pachnacymi cudownymi lapunkami haha   teraz sie wybieram na male zakupy

Link to comment
Share on other sites

Ciociu kochana napisz proszę, że wszystkie fanty będą wysyłane od Ciebie. Wysyłka z dwóch miejsc może zniechęcać, bo 2 opłaty to dużo. Po zakończonym bazarku wyślę do Ciebie te fanty, które  zostaną zakupione. Chyba,że ktoś kupi tylko te moje, wtedy wyślę bezpośrednio do nabywcy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 23:20, elik napisał:

Ciociu kochana napisz proszę, że wszystkie fanty będą wysyłane od Ciebie. Wysyłka z dwóch miejsc może zniechęcać, bo 2 opłaty to dużo. Po zakończonym bazarku wyślę do Ciebie te fanty, które  zostaną zakupione. Chyba,że ktoś kupi tylko te moje, wtedy wyślę bezpośrednio do nabywcy.

Nocy spokojnej zasylam , juz wpisuje ze wszytko wysyleczka z Nadziejkowa
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Wysylka z jednego miejsca.Eliczkowe fanty dokladam piekny plaszczyk skorkowy brazowy 10 zl,kurteczka mlodziezowa pikowana 3 zl! Cymusiowi Uroczemu Z Calego Serca 5.03 Przybadz Dobrodzieju
Dnia 26.02.2022 o 23:23, Nadziejka napisał:
Nocy spokojnej zasylam , juz wpisuje ze wszytko wysyleczka z Nadziejkowa

No i o to loto  🙂

Dobrej nocy Nadziejeczko.  Mi też łóżeczko się kłania więc i ja podążę do spania  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry 🙂

kuurczę ale jestem zła na swą nikczemnie rachityczną posturę 😡 taki cudny płaszczyk i za duży 😭 

ale zapytam mamę czy by kozaczków nie chciała. Wiem, niby wiosna za rogiem...ale przecież mogą stać w szafie- jeść wołać nie będą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...