Jump to content
Dogomania

Fela potrzebuje przyjaciół


Recommended Posts

Dnia 21.02.2022 o 16:25, wiolhelm170 napisał:

Dzwonilam do szafirki.Teraz nie ma miejsca, odpowie mi koło 9 marca.Cena 15 zł za dobę, tak zrozumialam.Mysle że warto poczekać na miejsce u szafirki.Szafirka prosiła o więcej info, niestety mam narazie tylko zdjęcie.

Jakby jechała do szafirki, to być może tez zabrałabym jakiegoś psa do Hani...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2022 o 19:59, wiolhelm170 napisał:

Byłoby super, koszt transportu byłby niższy.to chyba ona , a czy ktoś z pracowników mógłby to potwierdzić? Ale czasowo się zgadza.Tolu a zapytalabys jeszcze Ty szafirki? Bo ja nie wiem czy dobrze zrozumiałam.Czy miejsce będzie po 9 , czy szafirka będzie wiedziała po 9.

Wg pracownika  to ta sunia, która przyjechała w czerwonej obróżce.

Tak, zadzwonię do szafirki, dopytam i dam znać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2022 o 20:42, wiolhelm170 napisał:

Nie Tolu, to nie ta że zdjęcia.Moze jednak ktoś ją odebrał?

Sunia na pewno jest w schronisku, tak mi powiedział pracownik.

A zdjęcia ja sama robiłam, juz bez pracownika i wydawało mi się, że to ona.

 Trzeba jechać za tydzień, jak będą już w boksie ogólnym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2022 o 19:59, wiolhelm170 napisał:

Byłoby super, koszt transportu byłby niższy.to chyba ona , a czy ktoś z pracowników mógłby to potwierdzić? Ale czasowo się zgadza.Tolu a zapytalabys jeszcze Ty szafirki? Bo ja nie wiem czy dobrze zrozumiałam.Czy miejsce będzie po 9 , czy szafirka będzie wiedziała po 9.

 

Dnia 23.02.2022 o 17:04, Poker napisał:

A co z miejscem dla niej?

Rozmawiałam wczoraj z Hania przy okazji rozliczenia za kalekiego zamojskiego Sanda - Hania po 09.03 da znać, czy będą wolne miejsca. w hoteliku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 12:26, agat21 napisał:

Wiolhelm, wpisz w którymś z pierwszych postów kto i ile deklaruje dla suni - będzie łatwo to znaleźć i wiedzieć ile jeszcze deklaracji trzeba uzbierać. 🙂

Przepraszam ale teraz zaangażowałam się w pomoc dla przybywających z Ukrainy.Moja szkoła robi zbiórkę.Jak znajdę trochę czasu to wstawię .Ale do szafirki to Fela chyba musi być wysterylizowana?Czy upominać się teraz o nią?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 14:52, wiolhelm170 napisał:

Przepraszam ale teraz zaangażowałam się w pomoc dla przybywających z Ukrainy.Moja szkoła robi zbiórkę.Jak znajdę trochę czasu to wstawię .Ale do szafirki to Fela chyba musi być wysterylizowana?Czy upominać się teraz o nią?

Tola napisała,że sunia lada moment będzie w boksach ogólnych tzn,że jest wysterylizowana chyba.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 13:29, Jo37 napisał:

Szafirka ma miejsce dla suni. Nie przyjadą psiaki z Ukrainy.

Na pewno? Ten transport z 05.03 jest nieaktualny, ale Ola i Marina prosily o poczekanie tydzień, bo może drogi będą przejezdne i znajdzie się inny. Tym transportem miala do nas tez przyjechać kotka. Piza tym Marina wczoraj upewniała się, czy miejsca są aktualne jak psy będą mogły wyjechać. Ja DT dla kotki juz potwierdziłam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 15:24, Jaaga napisał:

Na pewno? Ten transport z 05.03 jest nieaktualny, ale Ola i Marina prosily o poczekanie tydzień, bo może drogi będą przejezdne i znajdzie się inny. Tym transportem miala do nas tez przyjechać kotka. Piza tym Marina wczoraj upewniała się, czy miejsca są aktualne jak psy będą mogły wyjechać. Ja DT dla kotki juz potwierdziłam.

Ja mam takie wiadomości z wczoraj wieczór od Hani,że psiaki nie przyjeżdżają i są wolne 3 miejsca dla psiaków tj.dla Feli,dla naszego pieska i jedną sunię od Toli.Dlatego zarezerwowałyśmy jednego pieska z Zamościa.

Być może się coś zmieniło,tego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2022 o 15:38, Anula napisał:

Ja mam takie wiadomości z wczoraj wieczór od Hani,że psiaki nie przyjeżdżają i są wolne 3 miejsca dla psiaków tj.dla Feli,dla naszego pieska i jedną sunię od Toli.Dlatego zarezerwowałyśmy jednego pieska z Zamościa.

Być może się coś zmieniło,tego nie wiem.

Ola nic nie wiedziała. Liczyły na miejsca, kiedy tylko zwierzęta i ludzie będą mogli wyjechać. Trudno. My na kotkę w każdym razie czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...