Jump to content
Dogomania

Dla Soni Rozliczony 103 zl Koja Serce Wielkie Dziekuje Za Cegielki Niespodzianki dla Sonieczki 4.03


Nadziejka

Recommended Posts

       Doslalam 10 zl  razem 103 zl juz u Eliczkowej 
Kochani na koncie mam 93 zl i juz posylam dla Sonieczki  i juz na koncie elik
 
Babcia Nadziejkowa Cegielenka Szczescia 10 zl Dziekuje Stokroc!Kochana Sciskam mam juz na koncie
 
Ciocia koja Cegielka Szczescia 30 zl  Dziekuje Stokrosci  mam na koncie
 
GatoNegro22  kup teraz Num 1 ksiega ,,Do uslug saznownej Pani,, 15 zl Dziekuje pieknie!mam juz na koncie
 
Ciocia Nesiowata kup teraz num 2 reczniczek nowy kuchenny 5 zl , num 7 groszek kons. 2 zl Dziekuje mam na koncie 8 zl
 
Malgosia Nadziejkowa kup teraz num 5 czekolada gorzka 5 zl Dziekuje pieknie
 
Nadziejeczki Cegielenka 5 zl Dziekuje pieknie mam mam
 
Ciocia elik num 4 kup teraz czekolada shogetten 4 zl Dziekuje pieknie
 
WATACHA kup teraz num 10 lampion szary azurek metal 10 zl Dziekuje pieknie mam na koncie 20 zl!
 
ZahraAsSahra  kup teraz anuluje zakupy wszystkie
num 3 kalendarz zeszytowy nowy 4 zl
num 3 a bransoleta 2 zl 50 gr
num 6 ksiazka S.King ,,Blaze,, 2 zl
 
 
            2c5e23d0c429b85d035b03688e986c2e.jpg&key=8e3159be0ab03eeace9497d4c465ca9634f573d3449de5e412e9df5333b8d711
            Zapraszam z serca calego na kramik maluni dla Soni Sonieczki  ❤️
   ktora szczesliwie bezpiecznie w cudownym spokojnum domku u naszej Eliczkowej
 

             ❤️    20211228_141919.jpg.cb7caaabb58447c1d5a604b0d860b051.jpg     

     20210826_222739.jpg.eb72c1deb57a472442a73e82401146a5.jpg    ❤️ ❤️ 

 

                            ❤️ ❤️      

 

                              20210728_155411.jpg.6976ae04525e2531acb34865b2610eea.jpg

 

Dobreduszki zapraszam ogromnie zapraszam 
Kazdenki pieniazek wazny ogromnie
  Na pieniazki czekam 5 dni po zakonczeniu kramiku Dziekuje
 
Kramik do 4 marca do godz 20.00                Wysylam tylko PP
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Num 1,,Do uslug szanownej Pani,,
moja ulubiona ksiega przepiekna 
jedna z 500 set moich ulubionych ....
stan nowiutenka polecam polecam  okladka ze skrzydelkami
cena wywol 13 zl     
kup teraz plus 2 zl kupila GatoNegro22 dziekuje ogromnie! 15 zl
 
                                            Do usług szanownej pani - Gilles Legardinier

,,Do usług szanownej pani

Francuski bestseller podbijający serca czytelniczek na całym świecie!
Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba.
Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami... Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…,,

Link to comment
Share on other sites

Num 2 reczniczek kuchenny, lazienkowy 
maly nowiutki z metka     tu zdj z googla 
            wymiary 30 cm na 50 cm
cena wywol 3 zl   
kup teraz plus 1 zl kupila Nesiowata Ciocia za 5 zl dziekuje pieknie!
                              Ręczniki kąpielowe | Witek.pl
Link to comment
Share on other sites

Na niedawnym bazareczku dla bieduniow zalicytowala Zahra ale poniewaz do tej pory nie mam wplaty wiec bransolete przekazuje tutaj na kramik
 
Num 3 kalendarz zeszytowy piekna oprawa
stan nowiutki na 2022 r    dosc duzy
cena wywol 3 zl
kupila ZahraAsSahra 4 zl dziekuje pieknie zakupy anuluje
 
                                  5f078d787193d069gen.jpg
 
Num 3 a bransoleta lacuch alal srebrniczkowy  z klodeczka
piekna niezwykla   metal  nierdzewny  dosc ciezka
tu zdj z googla przykladowe
cena wywol 2 zl   
 kup teraz plus 0,50 gr kupila ZahraAsSahra dziekuje pieknie zakupy anuluje 
                             Sentiell - e-sentiell.com - Biżuteria dla Niego   Srebrna Bransoleta gruba koła dmuchane srebro sowikoj autorska biżuteria i  rękodzieło
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Dla Soni Sonieczki kramcik maluteczki z Calego Serducha 4.03
Num 4 czekolada pysznosci 100 gram
cena wywol 3 zl     
kup teraz plus 1 zl  Ciocia elik dziekuje pieknie 4 zl
 
                                 Schogetten - Czekolada gorzka - 100 g Sklep internetowy Euro Sklep "u  Chowańca"
 
 
Num 5 czekolada gorzka pysznosci luxima
cena wywol 2 zl   
kup teraz plus 0,40 gr kupila Malgonia Nadziejkowa kozelanacia
za 5 zl dziekuje pieknie!
                                                 image.jpeg.60e9168974d431a4c70028d4ea37cc47.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Num 6  ksiazka S.King ,,Blaze,,
stan dobry   starsza ksiega
str 272  okladka ze skrzydelkami
cena wywol 1 zl
kupila ZahraAsSahra dziekuje pieknie 2 zl zakupy anuluje

                                   Blaze - King Stephen

,,Blaze” - ostatnia powieść niejakiego Richarda Bachmana, czyli "mrocznej połowy” Stephena Kinga - to opowieść o losach Claytona Blaisdella juniora, o krzywdach, jakich doznał, i zbrodniach, które popełnił, a w szczególności o ostatniej z nich, porwaniu 6-miesięcznego dziedzica niebotycznej fortuny. To mroczny kryminał, który zaskakuje na zmianę komizmem i melancholią.

Mierzący ponad dwa metry i ważący prawie sto trzydzieści kilogramów Clay Blaisdell (tytułowy Blaze) to kawał niezbyt rozgarniętego drania. Jego kłopoty z myśleniem zaczęły się we wczesnym dzieciństwie, kiedy ojciec zrzucił go ze schodów, a potem podniósł i zrzucił jeszcze raz. Mając kilkanaście lat Blaze ucieka z domu dziecka i poznaje George`a, przestępcę święcie przekonanego, że zjadł wszystkie rozumy. George wprowadza go w setki różnych przekrętów i jeden wielki plan: porwanie dziecka bogatych rodziców, dla których ostatnia gałązka rodzinnego drzewa musi być warta miliony. Jest tylko jeden problem: George umiera. Choć czy na pewno? Jakim więc cudem wciąż pomaga swojemu partnerowi w realizacji szalonego planu? Blaze ucieka w niebywałej śnieżnej burzy, a gliny depczą mu po piętach. Ma dziecko jako zakładnika, a przestępstwo stulecia zmienia się w wyścig z czasem w białym piekle lasów Maine...

"Blaze” to książka napisana przez Stephena Kinga w najlepszych czasach jego twórczości, w połowie lat siedemdziesiątych. W niejasnych okolicznościach maszynopis trafił do schowka w bibliotece i przeleżał tam wiele lat, przeżywszy "śmierć” swojego autora (King zrezygnował z publikowania pod pseudonimem Richard Bachman w połowie lat osiemdziesiątych). Ta powieść udowadnia (podobnie jak na przykład debiutancka "Carrie”), że King to nie tylko mistrz horroru i budzącego grozę nastroju, ale także pisarz potrafiący dostrzec i opisać głębokie podłoże problemów swoich bohaterów - a jakie ono jest w tym przypadku? Odpowiedź na to pytanie czytelnicy znajdą w książce.,,
 
 
Num 6 a luxima czekolada gorzka z pomaranczami
cena wywol 2 zl   kup teraz plus 1 zl
 

                                                    Chwile zasłodzenia: Luximo Premium Czekolada gorzka 70 % z płatkami  pomarańczowymi / ciemna z pomarańczą                                    

 
Num 7 groszek konserwowy 
cena wywol 1 zl 50 gr   
kup teraz plus 0,40 gr kupila Nesiowata Ciocia za 2 zl dziekuje pieknie
 

                                                     Nasza Spizarnia Groszek Konserwowy консервированный зеленый горошек, 400  гр. Польша, цена 23.97 грн - Prom.ua (ID#1045950919)

Link to comment
Share on other sites

Num 8 filcowe podkladki dosc duze   20 cm srednica
kilka kolorow zestaw  polecam  nowiutkie z metka
             kolory : zielona czerwona zolta
cena wywol 5 zl   kup teraz plus 1 zl 
nowa cena 3 zl    kup teraz plus 1 zl
                                     image.jpeg.eb9856fa97460974276bcf57be67987d.jpeg
 

                                                                                                     

Num 9 ksiega cudna
stan bardzo dobry polecam 
str 228  rok wydania 2008  
 cena wywol 6 zl    kup teraz plus 1 zl 
nowa cena 3 zl     kup teraz plus 1 zl

                        Dobre serce

Link to comment
Share on other sites

Num 10 lampion duzy szary azurkowy metalowy
piekny ,nowy   wymiary
cena wywol 8 zl       
kup teraz plus 2 zl kupila WATACHA dziekuje pieknie 10 zl
Nowoczesny lampion lampka metalowy ażurowy szary ▸ Mondex ▸ Home Sklep -  porcelana, herbata i upominki
 
 
Num 11 ksiazka,,Czas Herkulesow,,
stan dobry plus
cena kup teraz 1 zl   nowa cena 0,30 gr

                                                Czas Herkulesów. Komisarz Maciejewski. Tom 9 (pocket)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2022 o 20:37, Nadziejka napisał:
Num 1,,Do uslug szanownej Pani,,
moja ulubiona ksiega przepiekna 
jedna z 500 set moich ulubionych ....
stan nowiutenka polecam polecam  okladka ze skrzydelkami
cena wywol 13 zl      kup teraz plus 2 zl
 
                                            Do usług szanownej pani - Gilles Legardinier

,,Do usług szanownej pani

Francuski bestseller podbijający serca czytelniczek na całym świecie!
Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba.
Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami... Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…,,

Poproszę KT num 1 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2022 o 22:30, Nadziejka napisał:
   
    Iskierko Dziekuje Dziekuje Cudnie! Alez niespodzianka bardzo sie ciesze
                           Dziekuje Stokrosci  Pozdrawiam
 

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

No stało się, złamałam postanowienie, że nie kupię żadnej książki dopóki jakiejś nie sprzedam.  😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2022 o 22:45, GatoNegro22 napisał:

No stało się, złamałam postanowienie, że nie kupię żadnej książki dopóki jakiejś nie sprzedam.  😁

No przeciez serdenko no przecie ja bardzo chetnie kupie od Ciebie jesli w stanie dobruskim i bardzo dobruskim 
Link to comment
Share on other sites

Ciociu Nadziejeczko serdecznie dziękuję za bazarek dla słodkiej Sonieczki

Poproszę w opcji K.T.

Num 4 czekolada pysznosci 100 gram
cena wywol 3 zl      kup teraz plus 1 zl
 
I proszę podlicz moje zakupy także z innych bazarków.  Muszę się zorientować czy już jestem bankrutem, czy dopiero za chwilkę  😉 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...