Jump to content
Dogomania

Powędrowała za TM :( Starsza WENA dostała szansę, świeci dla niej słońce i pachnie trawa. Tylko brakuje własnego domu


Jaaga

Recommended Posts

Sunia w książeczce na wpisane imię Maruda. Spokojnie szła na smyczy, bez problemu dała zapiąć obrożę i  bardzo chciała wskoczyć do auta. Jak była już w środku, to nie dała się już dotknąć pracownikowi, pokazała zęby.   Podobnie zachował się Michu, jak opuszczał schronisko. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 11:38, Tola napisał:

Sunia w książeczce na wpisane imię Maruda. Spokojnie szła na smyczy, bez problemu dała zapiąć obrożę i  bardzo chciała wskoczyć do auta. Jak była już w środku, to pokazała zęby pracownikowi.  Podobnie zachował się Michu, jak opuszczał schronisko. 

Kochane psiaki tak żegnają się ze ze schronem i jego pracownikami. Niech się cieszą, że na pożegnanie nie pogryzły ich!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 11:38, Tola napisał:

Sunia w książeczce na wpisane imię Maruda. Spokojnie szła na smyczy, bez problemu dała zapiąć obrożę i  bardzo chciała wskoczyć do auta. Jak była już w środku, to pokazała zęby pracownikowi.  Podobnie zachował się Michu, jak opuszczał schronisko. 

Fajne imię 😜

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 11:51, Jaaga napisał:

Fajne imię 😜

Pracownik mówił, że sunia jest  bardzo powolna, sporo leżała. Teraz trzeba sprawdzić jej stan zdrowia, czy to aby nie z powodu choroby tak się pokładała. Wcześniej tego nie pisałam, ale jak byłam w poniedziałek rezerwować suczkę, to zastaliśmy ją właśnie taką leżącą. Przestraszyłam się bardzo, ale potem wstała i wyszła z pracownikiem. Zobaczymy, co pokażą badania. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze się pożegnała. Czuła, że w sanochodzie jest już bezpieczna. Byłam w szoku, jak Czetka przerażona i drżąca prowadzona na smyczy przez pracownika schronu, jak tylko zobaczyła samochod sama wskoczyła do bagażnika i wcisnęła się do kontenerka, byle tylko stamtąd odjechać. Jakby na szalupę ratunkową wskakiwała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 12:11, Tola napisał:

Pracownik mówił, że sunia jest  bardzo powolna, sporo leżała. Teraz trzeba sprawdzić jej stan zdrowia, czy to aby nie z powodu choroby tak się pokładała. Wcześniej tego nie pisałam, ale jak byłam w poniedziałek rezerwować suczkę, to zastaliśmy ją właśnie taką leżącą. Przestraszyłam się bardzo, ale potem wstała i wyszła z pracownikiem. Zobaczymy, co pokażą badania. 

Nie wiadomo co w tym brzusiu się dzieje 😞 Trafi szybko do weta? 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, ilu ludzi zatrudnia zamojskie schronisko, jakie mają stawki płacowe. Wiem z badań Temple Grandin, że ludzie, którzy z jakichkolwiek powodów ustawicznie pracują z dużą ilością zwierząt trzymanych w złych warunkach, sami zaczynają być okrutni. A co do samochodu - mój "azylowicz" z Zamościa po niemal roku nadal chce wskakiwać do każdego samochodu, sprawdza auta na parkingach. Prawdopodobnie z samochodu został wyrzucony - ale nadal jazdę samochodem ma skojarzoną z poprzednim domem - nie z porzuceniem. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 12:13, agat21 napisał:

Bardzo dobrze się pożegnała. Czuła, że w sanochodzie jest już bezpieczna. Byłam w szoku, jak Czetka przerażona i drżąca prowadzona na smyczy przez pracownika schronu, jak tylko zobaczyła samochod sama wskoczyła do bagażnika i wcisnęła się do kontenerka, byle tylko stamtąd odjechać. Jakby na szalupę ratunkową wskakiwała.

Podobnie dzisiaj  zachowywała się sunia, nie dawała załozyc obroży, tylko chciała wskoczyć  do auta.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 12:23, Sowa napisał:

Nie wiem, ilu ludzi zatrudnia zamojskie schronisko, jakie mają stawki płacowe. Wiem z badań Temple Grandin, że ludzie, którzy z jakichkolwiek powodów ustawicznie pracują z dużą ilością zwierząt trzymanych w złych warunkach, sami zaczynają być okrutni. 

Tak, tylko te "złe warunki" właśnie oni sami tworzą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...