Jump to content
Dogomania

Powędrowała za TM :( Starsza WENA dostała szansę, świeci dla niej słońce i pachnie trawa. Tylko brakuje własnego domu


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 10.09.2022 o 12:14, Poker napisał:

Prezes NBP twierdzi, że nie ma żadnych problemów. Że węgiel jest i ogólnie nie ma kryzysu.

Dla niego nie bylby problemem wegiel po 3000 zl za tonę ze składu plus koszty transportu(teraz  600 zl -700 zł). My zima płaciliśmy po 870 zl od tony,wiec różnica jest kolosalna, a tylko wegiel w takiej cenie jest dostępny bez zachodu. Rok temu za worek pelletu do kuwet płaciłam 15 zl, dzisiaj kupilismy po 45 zl. Koty niewychodzace będą teraz luksusem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 15:29, Poker napisał:

  Bo ja nie wiem co to jest pellet 😞

To takie drobno połamane ołówki. I z pelletem to jest czystej wody spekulacja, bo w przeciwieństwie do gazu i węgla drewna z Rosji raczej nikt nie importował. Gorzej, że ponoć pojawił się gumowy pellet czyli drobno posiekane opony 🙄. Mam nadzieję, że to fake.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 12:14, Poker napisał:

Prezes NBP twierdzi, że nie ma żadnych problemów. Że węgiel jest i ogólnie nie ma kryzysu.

Szkoda, że nie powiedział jeszcze, że ci, co widzą wysokie ceny to mają kłopoty ze wzrokiem i na pewno nie potrafią liczyć skoro im się budżety domowe rozjeżdżają. A w ogóle to pewnie są pijani i głupi skoro nie widzą jak jest świetnie i cudnie w kraju nad Wisłą rządzonym przez takich fachowców. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 15:40, Aska7 napisał:

To takie drobno połamane ołówki. I z pelletem to jest czystej wody spekulacja, bo w przeciwieństwie do gazu i węgla drewna z Rosji raczej nikt nie importował. Gorzej, że ponoć pojawił się gumowy pellet czyli drobno posiekane opony 🙄. Mam nadzieję, że to fake.

To nie fake. Na allegro pełno było ofert "ekogroszku gumowego", około 60 zł za 20 kg worek. Była afera, ktoś to zgłosił, allegro usuwało oferty.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 09:36, Aska7 napisał:

O ile sobie chrustu nazbierasz.

Już zbierałam w Katowicach 😛 mam 5 duzych worków po karmie pełnych gałęzi. Na poważnie, to w Katowicach mam piec rewelacyjny, który ogrzeje drewnem. Galezie od lat zbieram, bo dla mnie marnotrastwo kupować paczkowane, jak w kolo mam tego mnóstwo.  Za to wegiel przysługujący tam, będziemy mogli użyć na wsi, bo 3 tony za nic nie wystarczą na ogrzanie dużego domu.

Będziemy zimą zdychać z zimna i smrodu chemii, bo już wszyscy stare meble na opał szykują. Gminy chyba maja świadomość, czym ludzie będą palić, bo u nas od września wywóz zmieszanych śmieci  jest raz w miesiącu, zamiast co 2 tyg. Same oszczędności. Społeczeństwo będzie szczupłe, zahartowane i przetrwają silni ( zamykają oddziały szpitalne z powodu cen prądu). Do tego wszyscy będą wypoczęci, bo przy przerwach w dostawie prądu  będziemy chodzić spać z kurami. Juz nawet ceny świeczek poszły w górę. Jak tu narzekać na rządzących, kiedy tak dbają o nas?

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 5.09.2022 o 13:34, limonka80 napisał:

stan konta na 05.09.22r             +  812 zł

Iwona z Sosnowca                        +      30 zł

Malti                                               +      30 zł

hotelowanie za IX + karma          -      310 zł

Stan konta na 02.10.2022r.        +       562 zł   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2022 o 17:58, limonka80 napisał:

Stan konta na 02.10.2022r.  :    +       562 zł   

          Mruczka                                         50 zł

         Elficzkowa                                       30 zł

         Tianku                                              10 zł

         Yoana                                              20 zł 

 stan konta na 06.10.22r.            :      +     672 zł

        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2022 o 20:31, Tola napisał:

Spróbuję znowu popokazywać Wenę, bardzo chciałabym, aby ktoś ją pokochał, ale zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie. Nie bardzo mam pomysł, co jeszcze można zrobić, już pisałam do 2 miesięczników i bez rezultatu. 

Tolu, a "Szkło Kontaktowe" w TVN24 i akcja :Każdy zwierz ma swój czubaszek?"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2022 o 19:45, limonka80 napisał:

stan konta na 06.10.22r.   :      +     672 zł

       Nesiowata                                        10 zł

       Grażka123                                  373,50 zł   z bazarku kwiatowego

stan konta na  09.10.22r.              + 1055,50 zł       

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2022 o 10:55, limonka80 napisał:

stan konta na  09.10.22r.              + 1055,50 zł

Agat21                                                + 20 zł 

Helli                                                    + 30 zł (po Norci)

stan na 12.10.2022r.                     :    + 1105,50zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...