Jump to content
Dogomania

Powędrowała za TM :( Starsza WENA dostała szansę, świeci dla niej słońce i pachnie trawa. Tylko brakuje własnego domu


Jaaga

Recommended Posts

Zakładam wątek suczce, którą Tola wypatrzyła w zamojskim schronisku juz jakiś czas temu. Rozmawiałysmy o niej i ostatnio zrobiła jej zdjęcia.

Sunia jest starsza, smutna, zrezygnowana, średnio/większa i szorstkowłosa z filcami na grzbiecie - najmniej zachęcający do adopcji typ psa w schroniskach.. Do tego ma nienaturalnie duży brzuch, wymagający zdiagnozowania. Nie wiemy, ile żyje w schronisku, ale jesli nie uda się jej wyciągnać, to betonowa wylewka  zalana moczem i usiana kupami bedzie ostatnią rzeczą, jaką będą widziały jej oczy.

Suczkę mogę przyjąć na hotelik, jednak tylko wtedy, kiedy zbiorą się pełne deklaracje na jej utrzymanie. Nie podejmę się finansowej odpowiedzialności za suczkę.Jak pisałam na zamojskim wątku, inaczej nie dam rady pomóc, bo mam swoje adoptowane psy i koty na utrzymaniu. Wątek jest po to, zeby nie wprowadzać dalszego chaosu na zamojskim, bo już wszyscy pogubili się który post dotyczy której suni i ile jest deklaracji zebranych.

Koszt hotelowy suczki to 15 zł z jedzeniem za dzień. 

Zaraz zbiorę deklaracje, które zostały złozone na ogólnym wątku. 

 

1644846559985.jpg.68bc2830e6d79f30aa2959bf103d7c03.jpg

Sprawdżcie proszę deklaracje, czy się zgadzają.

Stałe:

Limonka80 - 50 zł

Mruczka - 50 zł

Nesiowata - 10 zł

Agat21 - 20 zł

Czetka - 30 zł

Fundacja ZEA - 150 zł

Tianku - 10 zł

elficzkowa - 30 zł

 

Iwona z Sosnowca - 20 zł

malti - 20 zł

opiekunki od Norci - 30 zł  (przez rok)

Yoana 20 zł (od marca)

Razem stałych deklaracji: 440 zł

Inne:

agat 21 50 zł w marcu

Nadziejka po 30 zł przez 2 miesiące

 

Zapraszam wszystkich na wątek!

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Też jestem. Mam nadzieję, że zdążymy z pomocą. 

 

Wpłaty dla Weny na koncie ZEA:

 

210 zł - Aska7 bazarek (24.02.)  serce-ruchomy-obrazek-0588.gif

50 zł - malti deklaracja II, III (25.02.) serce-ruchomy-obrazek-0588.gif

200 zł  - darowizna od Figuni  serce-ruchomy-obrazek-0588.gif

48,10 zł - pozostałość ze zbiórki dla Dianki i 6 szczeniaków serce-ruchomy-obrazek-0588.gif

50 zł - Jo37 (06.02.23.) serce-ruchomy-obrazek-0588.gif

Razem: 508,10 zł

 

Wydatki:

290 zł - diagnostyka, lecenie (faktura  str.10)

120 zł - hotelowanie (faktura  str.10)

98,10 zł- hotelowanie (część z faktury str.17)

Stan konta - 50,00 zł na 07.02. 2023

 

Wypłaty z konta ZEA:

351,82  zł - hotelowanie (faktura  str.17 )

465 zł - hotelowanie (faktura str.18 )

150 zł - hotelowanie (faktura1 str.20)

150 zł - hotelowanie (faktura str.21)

150 zł - hotelowanie (faktura str.21)

150 zł - hotelowanie (faktura str.22)

150 zł - hotelowanie (faktura st.23)

150 zł - hotelowanie (faktura st.24)

150 zł - hotelowanie (faktura str.26)

Ogłoszenia Weny:

Jaaga - Katowice https://www.olx.pl/d/oferta/wena-spokojna-zrownowazona-wysterylizowana-szorstkowlosa-adopcja-CID103-IDPpwiT.html?bs=olx_pro_listing serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Limonka80 - Wrocław https://www.olx.pl/d/oferta/wasia-spokojna-nieklopotliwa-sunia-w-srednim-wieku-prosi-o-dom-CID103-IDPpYPE.html?bs=olx_pro_listing serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Tola - Opole https://www.olx.pl/d/oferta/urocza-szorstka-suczka-do-adopcji-CID103-IDOI8k4.html?bs=olx_pro_listing serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś koszmarny dzień, ale na pocieszenie dużo dobrego dzieje się u suni.

Tak się cieszę, że może jednak zaświeci dla niej słońce i zamiast tego smutnego,pyszczka zobaczymy psi uśmiech....

Często oglądamy zdjęcia ze schroniska, jest nam żal jakiegoś psiaka, myślimy o nim, ale czas mija, a kiedy podczas kolejnej wizyty Toli w schronisku okazuje się, że już go nie ma, jest nam tak ciężko i smutno, ale już za późno, już nie cofniemy czasu .....

Tak było z Pręguskiem, Misiem, owczarkiem z guzem  i setkami innych odejścia których nawet nikt nie zauważył....

Nie pozwólmy by tak stało się z tą smutną sunią, by podzieliła los tych, które nie doczekały.

Czy ktoś jeszcze mógłby dołączyć do drużyny suni i dołożyć się do kosztów utrzymania?

Tak mało już brakuje by wyrwała się z tego miejsca, by poczuła trawę pod łapkami...

Bardzo prosimy ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...