Jump to content
Dogomania

Nero, ten DON agilitowy ;)


Fretka

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Trochę za daleko nam do was :roll:
a szkoda :razz:[/quote]Ja nie wiem skąd wy, w każdym bądź razie mamy jeszcze działeczkę z hopkami i niedługo z tunelem koło Siedlec :cool3: Zawsze trochę bliżej jak jesteś z północy albo wschodu ;D

[quote]To teraz Nero może cię ciągnąć na tej hulajnodze:evil_lol:[/quote]Taa, nie ma to jak jechać na zardzewiałej zabawce z dziewictwa o napędzie na jedną nogę ciągniętym przez psa XD
Szorki raczej do roweru dwukołowego lub pańci dwunogiej ^^

[quote]Gratuluję odwołania! [/quote]Dziękuje, dziękuje. Jak tak dalej pójdzie będę mogła skupić się na frisbowaniu a nie na oglądaniu się za psami :evil_lol:

[QUOTE]I kolorek gustowny :evil_lol:[/QUOTE]
Kumpele kupiły, trzeba przyznać, mają gust i gest *.*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala90210']czy pies w każdym wieku może nauczyć sie sztuczek ?? ;)[/quote]

Oczywiście, że może, o ile nie przeszkadza mu w tym zdrowie. Naukę najlepiej podjąć od okresu szczenięctwa, ale [B]najlepie[/B]j, nie wyłącznie. Możliwe że będziesz miała trochę trudniej, chociaż w sumie będzie z tego jeszcze większa frajda. Wystarczy cierpliwość.
Mój drugi pies, Pirat, ma 12 lat a nauczyłam go "papa". Wiara, smaki i cierpliwość i pies opanuje nawet wymarzone 100 sztuczek ;):razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Oglądam to forum z otwartymi ustami :crazyeye: Nero rewelacyjnie wykonuje wszystkie polecenia , niesamowite , szkoda że ja zaniedbałam tresurę mojego Onka :placz: czy pies w każdym wieku może nauczyć sie sztuczek ??
[/QUOTE]
Ja mojego psa zaczełam szkolić od ok.6 roku życia i świetnie się uczy :) Umie według mnie dużo ;) Trzeba tylko chęci i cierpliwości :cool3:
Myśle że frytek się nie obrazi jak dam Nerowego na slalomie :diabloti:
[URL]http://i32.tinypic.com/2e21m4x.png[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']Ja mojego psa zaczełam szkolić od ok.6 roku życia i świetnie się uczy :) Umie według mnie dużo ;) Trzeba tylko chęci i cierpliwości :cool3:
[/quote]

Mój pies ma 2 lata i 10 miesięcy i muszę przyznać że też dość dużo chwyta , ale kiedy jesteśmy sami ,bo jak dochodzi kolejny pies to już nie ma tresury , od razu zabawa i nic innego go nie interesuję ;)
a Nero jest rewelacyjny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Mój pies ma 2 lata i 10 miesięcy i muszę przyznać że też dość dużo chwyta , ale kiedy jesteśmy sami ,bo jak dochodzi kolejny pies to już nie ma tresury , od razu zabawa i nic innego go nie interesuję ;)
a Nero jest rewelacyjny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)[/quote]

Więc to też trzeba przećwiczyć. Najpierw skupianie uwagi, potem skupianie uwagi przy psie daleko daleko, aż w końcu zacząć się zbliżać. Także mam z tym problem, ale idzie nam coraz lepiej, i o ile pies nie jest super ciekawy Nero potrafi przejść nawet na luźnej smyczy, wykonać każdą sztuczkę itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fretka']Więc to też trzeba przećwiczyć. Najpierw skupianie uwagi, potem skupianie uwagi przy psie daleko daleko, aż w końcu zacząć się zbliżać. Także mam z tym problem, ale idzie nam coraz lepiej, i o ile pies nie jest super ciekawy Nero potrafi przejść nawet na luźnej smyczy, wykonać każdą sztuczkę itd.[/quote]

Właśnie pracuję nad skupieniem uwagi u mojego psa , idzie dość ciężko chociaż muszę powiedzieć że jak są obce psy w pobliżu to jakoś to idzie ale jak jest przy nas znajomy mu pies to można do niego mówić i jak by głuchy był , zależy mu wtedy tylko na zabawie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Właśnie pracuję nad skupieniem uwagi u mojego psa , idzie dość ciężko chociaż muszę powiedzieć że jak są obce psy w pobliżu to jakoś to idzie ale jak jest przy nas znajomy mu pies to można do niego mówić i jak by głuchy był , zależy mu wtedy tylko na zabawie :shake:[/quote]

Pozwolę sobie na wtrącenie się w rozmowę:diabloti: Ja mam/miałam podobnie, wykorzystaj to ostanie, piszesz ze zależy mu tylko na zabawie z innymi psami-to wspaniała nagroda! Każ psu coś zrobić-początkowo coś b.prostego, jeśli zrobi puść i pozwól się bawić, jeśli nie-bez słowa odejdź z miejsca razem z psem, przejdź się kawałek, wróć i spróbuj jeszcze raz:cool3:

ps. Może jakieś nowe fotki:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BellaLab']Pozwolę sobie na wtrącenie się w rozmowę:diabloti: Ja mam/miałam podobnie, wykorzystaj to ostanie, piszesz ze zależy mu tylko na zabawie z innymi psami-to wspaniała nagroda! Każ psu coś zrobić-początkowo coś b.prostego, jeśli zrobi puść i pozwól się bawić, jeśli nie-bez słowa odejdź z miejsca razem z psem, przejdź się kawałek, wróć i spróbuj jeszcze raz:cool3:
[/quote]

Dziękuję za radę ;) wypróbuję ją :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...