Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 26.05.2023 o 08:59, limonka80 napisał:

O mamo, jaki cudny Misio 🙂 

Zrobił się bardzo fajny, odkąd dostaje Advocate. Znowu trzeba mu kupić, bo miał dawkę podzielona na dwa podania. Przytył trochę i skończyły się problemy z alergiami na karmę. Nie widać wieku i choroby w pęcherzu po nim wcale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2023 o 21:28, Aska7 napisał:

A już stał nad grobem 🤨

To dzięki Wam tylko żyje, bo wtedy był naprawdę w złym stanie i w schronisku to była kwestia pewnie dni, bo raczej nie tygodni.

Potem myślałam, że pożyje kilka miesięcy. Teraz jest już ponad rok i jest w bardzo dobrej kondycji. Nawet nie ma śladu po sikaniu krwią. Jedynie, że załatwia się do legowiska pod siebie lub jak zdąży, to dwójka jest zaraz obok, co nie zawsze ominie. Nawet na razie odpukać nie czuć, żeby były bakterie w moczu.

Zabrał się po zlikwidowaniu tasiemca, a teraz kiedy nie schodzą mu i nie rozwijają sie dalej larwy glist, to normalnie kwitnie. I jak pisałam skończył się problem z doborem karmy I przytył.

Bardzo mnie to cieszy, bo swoje już w życiu wycierpiał. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że większy brat Gucia (limonka ma oko! 😉) dobrze się miewa. Serce rośnie za każdym razem jak się pomyśli, że psa mogłoby już nie być - a jednak jest i cieszy się życiem. I to dobrym życiem jakiego mógł nigdy wcześniej nie zaznać. Wielkie głaski dla Drugiego przesyłam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2023 o 09:35, Nadziejka napisał:

        💓  serdecznie zapraszam kramik maly dla Drugiego

 

Dnia 24.05.2023 o 23:47, Alaskan malamutte napisał:

 

 
           Poslalam z zakonczonego kramu 65 zl
            prosze o potwierdzenie na tym baz.
      ten sam bank to pieniazki sa odrazu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2023 o 21:31, Tola napisał:

Na koncie ZEa jest   wpłata dedykowana Drugiemu,  bardzo dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif:

10 zł - mgog (05.06.)

Tolu, a czy Drugi jest zgłoszony do adopcji wirtualnej? Ma 16 lat, jest niewidomy i ma zajęte zmiana pół pęcherza. Jeśli nie jest, to warto byłoby go pokazać,  bo może kogoś ujmie.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...