Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 22.02.2023 o 19:01, Jaaga napisał:

Myślę, że najlepiej na Vinted, ale tam trzeba mieć konto lub na olx. Mogę wysłać na messenger zdjęcia i wymiary, bo są podane na bazarku. Jak ktoś kupi, to podałabyś mi dane do wysyłki i wysyłałaby je. Na olx i vinted są tanie, kilkuzłotowe przesyłki. 

Może zresztą ktoś ma jakiś inny pomysł, gdzie ogłosić psie ubranka, żeby sprzedały się?

Podaj link to wezmę zdjęcia z bazarku, będzie mi wygodniej. Nie wiedziałam, że jest bazarek z ubrankami. Sama szukam do moich psiaków.

Czy ktoś wie jak się wystawia na Vinted?

Link to comment
Share on other sites

chciałam wstawić link do starego bazarku Isiak z ubrankami, ale widze, że zdjecia są juz niedostepne.  Trzeba błoby zrobić nowy bazarek tu lub wyślę je Elik na messenger z opisami, ale to w wonej chwili, bo dziś czeka nas wyprawa do weta z Greyem a jutro z Kodą. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2023 o 09:30, Jaaga napisał:

chciałam wstawić link do starego bazarku Isiak z ubrankami, ale widze, że zdjecia są juz niedostepne.  Trzeba błoby zrobić nowy bazarek tu lub wyślę je Elik na messenger z opisami, ale to w wonej chwili, bo dziś czeka nas wyprawa do weta z Greyem a jutro z Kodą. 

Jeśli będziesz wysyłać to bardzo proszę wyślij na adres e-mail. Dla Ciebie to żadna różnica, a dla mnie duża  🙂  Z wiadomości e-mail znacznie łatwiej jest mi odbierać zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2023 o 21:32, dwbem napisał:

Jeżeli się prztydadzą to oczywiście mogę oddać bo leżą w szufladzie nie używane.

Jeszcze bazarek trwa, ale już robię następny więc jeśli nie są potrzebne Twoim psiaczkom to chętnie przyjmę na bazarek. Dziękuję    ❤️  
Podam adres e-mail na PW. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2023 o 20:47, Nadziejka napisał:
Zaglądam z modlitwą wszelką psinuniu

U Drugiego wszystko w porządku, łapka się ładnie zagoiła. Znowu tylko okropnie śmierdzi mu mocz więc wprowadzimy Kefavet, który dostaliśmy z przychodni. Wcześniej dostawał inny antybiotyk po zabiegu, więc wolałam wąchać a odczekać 😉 Tamten niestety nie chwycił na baterie w pęcherzu. To jednak przy jego stanie jest normalne, że co jakiś czas trzeba pozbyć się bakterii z pęcherza i że one w ogóle będą sie tam namnażać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...