Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 1.07.2022 o 15:57, Alaskan malamutte napisał:

Drugi dostaje antybiotyk, Furaginę i lek przeciwnowotworowy. 

Jaaga, proszę napisz, ile powinniśmy zwrócić, bo wiem, że te leki dajesz ze swoich zapasów. 

Nie trzeba, są w domu, więc podaję. Nie beda leżec, bo się przeterminują i nikt nie skorzysta. Tylko wkrótce skończy się NTS Immunactiv, więc myslę, że warto może mu to kupić. To srodek dla psów z nowotworami. Moja sunia, której ostatnio kupiłam, nie chce tego jeść, bo sa spore kapsułki, a Drugi zje wszystko w kulce z puszki, więc na zdrowie. No i mam Furaginę ostatnie tabletki, to dokupię.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drugi w zeszłym tygodniu w ciągu jednej nocy wymamlał na obu udach okrągłe łyse placki. Obawiałam się czy to nie z bólu, ale  w trakcie dwóch wizyt dostał leki przeciwuczuleniowe i przeciwzapalne, miał zrobione USG pęcherza, które nie wykazalo zmian na gorsze. Niestety,nie dało się pobrać moczu do kontrolnego badania, bo pęcherz był pusty.  Drugiemu w czasie snu mocz wysącza się na posłanie. Na razie leki i antybiotyk działają, ma wziętą próbkę zeskrobin do badania i dodatkowo na badanie mykologiczne. Paragony wstawię z telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie lipcowe -oplata będzie rozbita za hotelowanie i za karmę osobno. Niestety, ZUS mamy teraz naliczany od obrotu, a nie stały, więc  gdybym doliczyła do paragonu karmę, ktora kupilam i zapłaciłam podatek, to zwiększyłby się obrót i ZUS  oraz dodatkowo drugi raz musielibyśmy płacić podatek. Kwota 450 zł nie ulega zmianie, tylko paragon hotelowy wynosi 305 zł, a reszta to zwrot za zakupioną karmę i tak prosiłabym zaznaczyć we tytule wpłaty. 

Do tego wstawiam paragony za dwie wizyty u weta, badanie USG i leczenie. Paliwo do podziału 2x7,50 zł. Razem  625 zł.Resized_20220731_130010.jpeg

Resized_20220731_120438(2).jpeg

Resized_20220729_110124.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2022 o 11:43, elik napisał:

Wielgachne dzięki, że podjęłyście się opieki nad tym biedakiem. Tyle lat w schronie to katorga i za co???
Jestem całkowicie wybebeszona z kasy,
nie mogę już dać stałej, ale z bazarku na pewno coś dla biedaczka się znajdzie. Ten, który robię już ma beneficjentów, ale będą kolejne.

Laczego, no laczego nikt mi nie przypomniał, nikt mnie nie kopnął w pamiątkę, że obiecałam a nie dałam???

Aktualny właśnie dzisiaj się kończy, w następnym Drugi ma zaklepane miejsce. I kopać, jakby co! Tyle potrzebowskich, że każdemu chciałoby się coś dać i pamiątka czasem zawodzi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niedawno przyszedł wynik z mykologii ze zmiany na udzie, jaką mial Drugi i jest czysto. Balam się, że mogl podłapać od Wiktora, ale na szczęście to jednak musiała być reakcja alergiczna na coś. Drugi funkcjonuje sobie dobrze, na ostatnim usg zmiana w pecherzu tez nie powiększyła się. Drugi jest na szczęście w zaskakująco dobrej formie jak na swój wiek i chorobę. 

Rozliczenie Drugiego za sierpień: 31 dni po 15 zl - 465 zł podzielone na 363 zl opieka hotelowa i 102 zl zwrot za 6 kg karmy.Resized_20220831_093745.jpeg.48387665bca948739fb91dd92f8b5cd3.jpeg

Resized_20220831_110025.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...