Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 22.04.2022 o 12:01, rozi napisał:

Wiem. Nie wybudzałabym, jeśli się nie da, o to mi chodziło.

Rozumiem, gdyby to była zmiana typowo nowotworowa, zajmująca moczowód, to też tak myślę. To wszystko jednak lekarz jest w stanie zobaczyć dopiero w trakcie operacji. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 10:26, limonka80 napisał:

Drugi całkiem dobrze wygląda, i ma fajną koleżankę. To druga świnka, czy to Babuć tak urósł ? 😁

To Babuć tak urosła. Była mniejsza niż Amely, teraz jest dwa razy taka. Zastanawiam się, jak my ją złapiemy i zawieziemy na sterylizację, jeśli dalej będzie rosnąć w takim tempie. Już napomknęłam wetce, że trzeba szykować się do zabiegu. Drugi ją lubi i nie boi się jej. Może dlatego, że ją cały czas słyszy. Babuć bez przerwy gada: chrumknięcie - kwik, chrumknięcie - kwik. Pewnie Drugi dzięki temu orientuje się, ze jest bezpiecznie i gdzie może iść.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 10:58, Jaaga napisał:

To Babuć tak urosła. Była mniejsza niż Amely, teraz jest dwa razy taka. Zastanawiam się, jak my ją złapiemy i zawieziemy na sterylizację, jeśli dalej będzie rosnąć w takim tempie. Już napomknęłam wetce, że trzeba szykować się do zabiegu. Drugi ją lubi i nie boi się jej. Może dlatego, że ją cały czas słyszy. Babuć bez przerwy gada: chrumknięcie - kwik, chrumknięcie - kwik. Pewnie Drugi dzięki temu orientuje się, ze jest bezpiecznie i gdzie może iść.

Nie wiem czemu myślałam, że Babuć to chłopak, przepraszam dziewczynkę :-) Fajnie że jest taka rozmowna, dzięki temu Drugi ma przewodnika :-)

I życzę Ci, żeby Babuć przestała już rosnąć 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2022 o 09:12, agat21 napisał:

Jutro wpłacę moją stałą za maj, przepraszam, że tak późno. A jak Drugi się czuje? 

Wszystko w porządku. Większość czasu spedza luzem na zewnątrz i widać, że jest na swoje możliwości szczęśliwy.  Odżył. Jeszcze go tylko odrobaczę kolejny raz, bo tasiemiec to nie przelewki. Jednak juz widać różnicę, kiedy nie zjada go pasożyt i dostaje zakwaszacz moczu. U nas teraz jest naprawdę super, co rzadko sama zauważam, bo stale jestem w biegu i zajęta. Jednak maj na wsi to dla psów raj. Wszystko pachnie, kwitnie, rosną trawy, ptasxki śpiewają, temperatura jest idealna, lekki wiaterek od widocznych w tle gór , po prostu sielanka. 

Jedynie potrzebuje kupić kolejną  porcje zakwaszacza, wit C i preparat na kleszcze i pchly. Na razie jesteśmy bez auta, wiec mogę to załatwić w przyszłym tygodniu, kiedy p. doktor przyjedzie na szczepienia do nas.

Resized_20220514_105929.jpeg

Resized_20220514_105934.jpeg

Resized_20220514_105942.jpeg

Resized_20220514_105946.jpeg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na tym zdjęciu powyżej dwa psy zabrane w ostatniej chwili,  Borys i Drugi - wcześniej dwa zupełne psie wraki, które już dawno by nie żyły, teraz to wciąż staruszki, ale zadbane i cieszące się dobrym, spokojnym psim życiem na jakie zasługuje każdy pies ...  To kolejny przykład że warto ratować nawet te beznadziejne zdawałoby się przypadki.

Kilka dobrych miesięcy, czy nawet tygodni to coś, czego większość z tych zamkniętych w schroniskach biedaków nigdy nie dostanie :-(( 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...