Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 22.03.2022 o 11:32, Jaaga napisał:

Drugi własnie jest w przychodni na badaniu krwi. Dałam go, bo nie wiem, co z jedzeniem; jakie mu dawać, czy dietą mu nie zaszkodzę? Odstawiłam środek na zbicie mocznika. Andrzej wziął wyniki obu badań do porównania, zeby wiedzieć, co badać. 

Jaaga, poproszę info co do opłacenia kosztów leczenia, pobytu w klinice, wyników. Ile za co i komu mam przelać 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2022 o 16:39, Alaskan malamutte napisał:

Jaaga, poproszę info co do opłacenia kosztów leczenia, pobytu w klinice, wyników. Ile za co i komu mam przelać 😉

Nie dostałam jeszcze informacji z Chorzowa.  Z Pawlowic jest 110 zl. Za dzis za badanie krwi jeszcze nie płaciłam.

Link to comment
Share on other sites

Sa wyniki i są o wiele lepsze. Wyslalam je Asi Alaskan. Mocznik, kreatynina, parametry wątrobowe i eozynofile są w normie. Morfologia i pierwiastki nadal kiepskie, ale w końcu ma guzy i krwawienia, wiec cudow nie będzie. Zapytam o możliwość operacji moze? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2022 o 14:01, agat21 napisał:

Świetnie, że wyniki się poprawiły. Cudów nie ma co oczekiwać - tak, jak piszesz - ale i bez cudów psiak może jeszcze sobie dobrze pożyć.

Super wiadomość! Oby jak najdłużej i jak najlepiej sobie pożył ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Drugi dostał swoja karmę, więc zamiast 450 zł na miesiąc bedzie 350 zł, wychodzi więc 11 zł za dobę.

Rozliczenie Drugiego za marzec: 

297 zł - opieka hotelowa

15 zł paliwo na wyjazd na USG

30 zł test giardia

15 zł odrobaczenie Dolpac ( tasiemiec)

10 zł powtórne odrobaczenie Cestal

2x60 zł=120 zl paliwo do szpitaliku w Zabrzu oraz przywiezienie Drugiego z Zabrza do nas

34 zł opłacony paragon zakwaszacz.

Razem do wpłaty 521 zł , z tego rachunek za hotelowanie na 297 zł, reszta tytułem zwrotu za opłacone wydatki.

 

Resized_20220407_125110.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...