Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 9.02.2022 o 20:58, Aska7 napisał:

Dziękuję Marysiu

ech, Asiu..... za co??? ❤️ 

Postaram sie pomóc wpłatą na leczenie, strasznie dużo mam deklaracji i "moje" zaczęły chorować 😞 zły czas jakiś nastał 😞 😞 i Suvi chora 😞 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 10:31, Alaskan malamutte napisał:

Elu, wierzę że nie..Mikuś był ogłaszany na stronie schroniska, może sie zgubił i wlasciciel go wypatrzył? A moze ktoś adoptowal? To śliczny, malutki piesek...

Oby tak było, jak mówisz Asiu. Bardzo tego pragnę. Poryczałam się na myśl o tym, że biedaka spotkało coś złego.
Jak odeszła moja Masieńka w ubiegłym roku, to pomyślałam, że będę brała staruszki na doźycie.  Moje plany pokrzyżowała jednak tymczaska, która po 2 tygodniach straciła bardzo pewny tymczas i nie było co z nią zrobić. Basia bardzo to przeżywała no i wzięłam sunię do siebie na tymczas i tak już zostało. Snujemy plany, a życie je koryguje  😞 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 10:36, elik napisał:

Moje plany pokrzyżowała jednak tymczaska, która po 2 tygodniach straciła bardzo pewny tymczas i nie było co z nią zrobić. Basia bardzo to przeżywała no i wzięłam sunię do siebie na tymczas i tak już zostało.

Myślę że wspomniana wyżej tymczaska Sonieczka uważa tę zmianę planów za bardzo korzystną :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 10:57, limonka80 napisał:

Myślę że wspomniana wyżej tymczaska Sonieczka uważa tę zmianę planów za bardzo korzystną :-))

Twój post zaowocował uśmiechem na mojej smutnej gębuli  🙂  Dziękuję limonko  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 10:57, limonka80 napisał:

Myślę że wspomniana wyżej tymczaska Sonieczka uważa tę zmianę planów za bardzo korzystną :-))

 

Dnia 10.02.2022 o 11:18, Nesiowata napisał:

No raczej.

Muszę powiedzieć, że zgadzam się z Wami  🙂     Powiem więcej,  jest bardzo zadowolona  🙂  
Mam nadzieję, że gospodarz tego wątku wybaczy nam tą wkrętkę  🙂    

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dwa dni temu miałam dwie niewidome swoje sunie. Potem Aska7 zalozyla wątek dla tego ślepaczka, a dzis doszła Suvi. Czasem dzieje się wszystko zupełnie niespodziewanie i nieplanowanie, jak piszecie o Soni. 

Ktos jeszcze da rade wesprzeć deklaracją staruszka śleputka? Aska7 zaopiekowała najtrudniejsze psiaki w najgorszej sytuacji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 11:34, Jaaga napisał:

Jeszcze dwa dni temu miałam dwie niewidome swoje sunie. Potem Aska7 zalozyla wątek dla tego ślepaczka, a dzis doszła Suvi. Czasem dzieje się wszystko zupełnie niespodziewanie i nieplanowanie, jak piszecie o Soni. 

Ktos jeszcze da rade wesprzeć deklaracją staruszka śleputka? Aska7 zaopiekowała najtrudniejsze psiaki w najgorszej sytuacji. 

Bez przesady, nie najgorsze i nie sama. Sama, bez Was i Asi to bym nic nie zrobiła 🙂 I tak w sumie to ja od jeżdżenia jestem, bo mam wtedy święty spokój. Po drodze można sobie dużo przemyśleć i poukładać w głowie. I to w kupie siła 💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 11:53, Aska7 napisał:

Bez przesady, nie najgorsze i nie sama. Sama, bez Was i Asi to bym nic nie zrobiła 🙂 I tak w sumie to ja od jeżdżenia jestem, bo mam wtedy święty spokój. Po drodze można sobie dużo przemyśleć i poukładać w głowie. I to w kupie siła 💪

Jak Cię nie kochać 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...