Jump to content
Dogomania

Kursy projektowania wnętrz


pawadek
 Share

Recommended Posts

Hej,
poszukuję kursu projektowania ogrodów o tematyce bardziej praktycznej niż te oferowane, który gruntownie przygotowałby mnie do zawodu ogrodnika i projektanta. Posiadam wiedzę z zakresu kompozycji ogrodowych, oraz jestem osobą uzdolnioną plastycznie. Chciałabym doszkolić się z materiałów stosowanych w ogrodzie, doboru roslin, prawa w terenach zieleni i co najważniejsze najnowszych technologi w ogrodnictwie. Czy znacie może szkole prowadzące takie bardziej praktyczne kursy???
Będę wdzięczna za odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2022 o 09:52, pawadek napisał:

Hej,
poszukuję kursu projektowania ogrodów o tematyce bardziej praktycznej niż te oferowane, który gruntownie przygotowałby mnie do zawodu ogrodnika i projektanta. Posiadam wiedzę z zakresu kompozycji ogrodowych, oraz jestem osobą uzdolnioną plastycznie. Chciałabym doszkolić się z materiałów stosowanych w ogrodzie, doboru roślin, prawa w terenach zieleni i co najważniejsze najnowszych technologii w ogrodnictwie. Czy znacie może szkole prowadzące takie bardziej praktyczne kursy???
Będę wdzięczna za odpowiedz

Udało mi sie znaleźć fajny kurs od https://www.creator.net.pl/kursy/kursy-projektowania-ogrodow . Sam kurs którego celem jest przygotowanie do zawodu projektanta ogrodów, trwa 75 godzin lekcyjnych i odbywa się w formie zajęć w soboty i niedziele, w godz.9.30-15.30. Dodatkowo spotkanie pełne praktycznych porad, w ogrodzie zaprojektowanym przez firmę Gardenarium i Ogrodowisko. 

Wszystko od podstaw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...