Jump to content
Dogomania

Brakuje 270 zł/mies. :( Pomóżcie utrzymać dziką Sabinkę uratowaną przez Ewu.


Recommended Posts

Dziękuję za zaproszenie. Biedna suńka, dużo czasu i pracy trzeba będzie włożyć a efekty niepewne. Zakładam, że może być w hoteliku dożywotnio. Dołożę 50 zł miesięcznie (od lutego do grudnia 2022). Na 2023 rok na razie nie mogę się zdeklarować. Poproszę numer konta . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie.A może spytać szafirkę o przyjęcie suni,jest niewielka.To jest domowy hotelik,teren ogrodzony z wybiegiem dla psiaków.Tam psiaki mają częsty kontakt z człowiekiem a także z psiakami.Cena też jest przystępna.Są na miejscu dwie Lecznice.To jest Nowa Sól.

Nie wiem co jeszcze radzić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 10:10, Keyuta napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Biedna suńka, dużo czasu i pracy trzeba będzie włożyć a efekty niepewne. Zakładam, że może być w hoteliku dożywotnio. Dołożę 50 zł miesięcznie (od lutego do grudnia 2022). Na 2023 rok na razie nie mogę się zdeklarować. Poproszę numer konta . 

Bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 10:48, Tianku napisał:

przybywam i ja do Sabinki ale na razie z pustym potfelikiem...

Dziękuję, że tu jesteś. Widzialam gdzieś, że doradzałaś hoteliki. Tu wszelkie rady i uwagi mile widziane.

Dnia 16.01.2022 o 12:17, Anula napisał:

Dziękuję za zaproszenie.A może spytać szafirkę o przyjęcie suni,jest niewielka.To jest domowy hotelik,teren ogrodzony z wybiegiem dla psiaków.Tam psiaki mają częsty kontakt z człowiekiem a także z psiakami.Cena też jest przystępna.Są na miejscu dwie Lecznice.To jest Nowa Sól.

Nie wiem co jeszcze radzić.

Bardzo dziękuję. Trzeba sprawdzić czy są miejsca. Czy myślisz, że dzikuska też wchodziłaby w grę ?

Link to comment
Share on other sites

Mam w sumie dobrą wiadomość. Pani Ewa z Krakowa ma komplet psiaków, ale powiedziała, że jeśli nie będzie żadnego miejsca dla Sabinki, to ona może ją przyjąć awaryjnie do siebie. Jeśli tak się stanie, to dopóki nie odda jakiegoś psiaka będzie prosiła o szukanie jej innego miejsca, ale nie chce, żeby maleńka wylądowała w schronisku czy na ulicy, więc wbrew rozsądkowi przyjmie ją do czasu znalezienia innego miejsca. 

Magda ma zadzwonić do Pani Aleksandry i poprosić jeszcze o kilka dni zwłoki w odbiorze Sabinki. Może zdarzy się cud i będzie jakieś inne miejsce, ale jak się nie znajdzie, to sunia może pojechać do Pani Ewy. Na to bardzo liczyła Basia...

U Pani Ewy koszt to 12 zł za dobę plus karma i wet.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 18:28, Ewa Marta napisał:

Mam w sumie dobrą wiadomość. Pani Ewa z Krakowa ma komplet psiaków, ale powiedziała, że jeśli nie będzie żadnego miejsca dla Sabinki, to ona może ja przyjąć awaryjnie do siebie. Jeśli tak się stanie, to dopóki nie odda jakiegoś psiaka będzie prosiła o szukanie jej innego miejsca, ale nie chce, żeby maleńka wylądowała w schronisku czy na ulicy, więc wbrew rozsądkowi przyjmie ją do czasu znalezienia innego miejsca. 

Magda ma zadzwonić do Pani Aleksandry i poprosić jeszcze o kilka dni zwłoki w odbiorze Sabinki. Może zdarzy się cud i będzie jakieś inne miejsce, ale jak się nie znajdzie, to sunia może pojechać do Pani Ewy. Na to bardzo liczyła Basia...

U Pani Ewy koszt to 12 zł za dobę plus karma i wet.

 

 

Bardzo dobra wiadomość! Może u niej suńka choć trochę się zmieni. Nie znam p. Ewy, ale Basia mówiła, że to prawdziwa cudotwórczyni jeśli chodzi o dzikie psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki, by udało się znaleźć miejsce dla suni.

Mam nadzieje, że dziewczyny z Biłgoraja pomogą w utrzymaniu- może zakładając zbiórke czy bazarek? jednak na fb sa całkiem inne możliwości niż na dogomanii i uzbierać można dużą kwotę...Także mam nadzieje, że Tysia porozmawiasz na ten temat z dziewczynami od których jest sunia (mimo że sa tylko dwie to wiem, że dadzą rade- ja też tylko we dwie działam na swoim terenie)

A co do suni to obserwuje wątek i może na chwile obecną wpiszcie prosze 10 zł stałej ode mnie- skromnie ale po prostu to deklaracja na dłuugi czas, gdy coś się zwolni z deklaracji moich to obiecuje przerzucić tutaj.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pisałam już o tym, że dziewczyny z Biłgoraja jak będą w stanie to wspomogą bazarkiem. Na razie nie mają fantów (będą prosić ludzi), u nich adopcje stoją, dzika Melcia w hotelu też się zasiedziała (a miała tam być na chwilę) i szukają dla niej nowego lokum. Ale pamiętają o Sabince i jestem z nimi w kontakcie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 19:09, kiyoshi napisał:

Trzymam kciuki, by udało się znaleźć miejsce dla suni.

Mam nadzieje, że dziewczyny z Biłgoraja pomogą w utrzymaniu- może zakładając zbiórke czy bazarek? jednak na fb sa całkiem inne możliwości niż na dogomanii i uzbierać można dużą kwotę...Także mam nadzieje, że Tysia porozmawiasz na ten temat z dziewczynami od których jest sunia (mimo że sa tylko dwie to wiem, że dadzą rade- ja też tylko we dwie działam na swoim terenie)

A co do suni to obserwuje wątek i może na chwile obecną wpiszcie prosze 10 zł stałej ode mnie- skromnie ale po prostu to deklaracja na dłuugi czas, gdy coś się zwolni z deklaracji moich to obiecuje przerzucić tutaj.

 

Bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 19:38, Tyśka) napisał:

Pisałam już o tym, że dziewczyny z Biłgoraja jak będą w stanie to wspomogą bazarkiem. Na razie nie mają fantów (będą prosić ludzi), u nich adopcje stoją, dzika Melcia w hotelu też się zasiedziała (a miała tam być na chwilę) i szukają dla niej nowego lokum. Ale pamiętają o Sabince i jestem z nimi w kontakcie. 

wiem Tysiu, rozumiem, ale taki jest przyjęty zwyczaj, że jeśli sie kogos prosiło o pomoc dla pieska to w tak podbramkowej sytuacji jak tutaj naprawde wypada pomóc. Fanty pewnie nawet na dogomanii uda nam się zebrać. Wiele fajnych rzeczy na dogo idzie za mała kase a na fb może osiągnąć naprawde niezły wynik.

Sabinka to sunia która długo może posiedzieć w hoteliku, jeśli nie dozywotnio.

Już się nie wtrącam w nie swój wątek 😉 

Aldrumko, jak już będzie konto suni to ślij mi, ustawie stały przelew

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 20:12, kiyoshi napisał:

wiem Tysiu, rozumiem, ale taki jest przyjęty zwyczaj, że jeśli sie kogos prosiło o pomoc dla pieska to w tak podbramkowej sytuacji jak tutaj naprawde wypada pomóc. Fanty pewnie nawet na dogomanii uda nam się zebrać. Wiele fajnych rzeczy na dogo idzie za mała kase a na fb może osiągnąć naprawde niezły wynik.

Sabinka to sunia która długo może posiedzieć w hoteliku, jeśli nie dozywotnio.

Już się nie wtrącam w nie swój wątek 😉 

Aldrumko, jak już będzie konto suni to ślij mi, ustawie stały przelew

Tak po prawdzie to dziewczyny nie prosiły o pomoc dla mamy Sabinki tylko dla jej szczeniąt. Sabinkę tak jak pozostałe dzikie mamy miały za jakiś czas próbować złapać na sterylizację i wypuścić z powrotem. Kilka razy pytały ewu czy na pewno chce pomóc i mamuśce, bo one fizycznie nie mają jak jej pomóc poza złapaniem. Oczywiście, poprosiłam je o wsparcie Sabinki i jeśli uda się zdobyć fanty to zrobią bazarek w wolnej chwili, martwią się o losy suczki, ale osobiście (to moje zdanie) nie uważam, że są komuś coś winne. 

Tu akurat się zgodzę, że Sabinka długo posiedzi w hoteliku - chyba, że zdarzy się cud.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 20:28, Poker napisał:

Ja mogę pozbierać fanty, które nie poszły mi na dogo bazarkach i wysłać.

Dziękuję, bardzo chętnie 🙂 Już daję znać Marcie. 

Ja mogę spróbować poprosić jeszcze organizację tomaszowską o założenie zrzutki dla Sabinki i ją poudostępniam na FB.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 19:38, Tyśka) napisał:

Pisałam już o tym, że dziewczyny z Biłgoraja jak będą w stanie to wspomogą bazarkiem. Na razie nie mają fantów (będą prosić ludzi), u nich adopcje stoją, dzika Melcia w hotelu też się zasiedziała (a miała tam być na chwilę) i szukają dla niej nowego lokum. Ale pamiętają o Sabince i jestem z nimi w kontakcie. 

Melcia to taka fajna mala sunia, ktora miala atem nieciekawe zdjęcia z hoteliku? Co pytalam, czy hotelik nie zrobi lepszych lub domowych, żeby dać do ogloszenia? Jesli to nie ona, to przepraszam za wpis, ale juz mi się mylą sunie z tamtych okolic.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 21:40, Jaaga napisał:

Melcia to taka fajna mala sunia, ktora miala atem nieciekawe zdjęcia z hoteliku? Co pytalam, czy hotelik nie zrobi lepszych lub domowych, żeby dać do ogloszenia? Jesli to nie ona, to przepraszam za wpis, ale juz mi się mylą sunie z tamtych okolic.

Tak, właśnie ta sunia. Ona wielkościowo jest zbliżona do Sabinki, no może nieco niższa. Sunia miała tam być chwilę, bo hotel to taka przechowalnia, a zasiedziała się już hohoho! bo każdy inny odmawia przyjęcia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 21:46, Tyśka) napisał:

Tak, właśnie ta sunia. Ona wielkościowo jest zbliżona do Sabinki, no może nieco niższa. Sunia miała tam być chwilę, bo hotel to taka przechowalnia, a zasiedziała się już hohoho! bo każdy inny odmawia przyjęcia. 

Tysiu, jest gdzieś podanych więcej informacji o suni? Podeślij jesli tak, żeby tu watku nie zaśmiecać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 22:04, Tyśka) napisał:

Obiecuje, że to ostatni wpis nie na temat, ale jest super, podchodzi, jest zainteresowana czlowiekiem i kontaktem z nim, choć lękliwa. To nie jest dziki pies, mimo ze tyle była sama. Dziwne, że nie udało się jej nigdzie umieścić. Chyba zrobila postępy mimo tych łapankowych perypetii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...