Jump to content
Dogomania

Brakuje 270 zł/mies. :( Pomóżcie utrzymać dziką Sabinkę uratowaną przez Ewu.


Recommended Posts

Dnia 20.05.2022 o 07:43, Keyuta napisał:

Deklarowałam wpłatę stałą dla Sabinki tylko do grudnia tego roku ale będę wpłacać tak długo jak będzie trzeba. Oby udało się chociaż troszkę oswoić dzikuskę, trzymam kciuki☺️

Bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

 

Wczoraj otrzymałam wiadomość, że kolejna sunia uratowana przez Basię - Lola - potrzebuje pomocy ....

Wiem że to wątek Sabinki, ale sunie przebywają razem w DT i pomyślałam, że Sabinka użyczy   Loli trochę miejsca ....

Lola podobnie jak Sabinka jest bardzo wycofana, nie nadaje się na chwilę obecną do adopcji, nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie się nadawać ..... Nie miała watku, Basia sama znalazła jej sponsora i umieściła w DT, lecz osoba finansująca pobyt Loli może to robić tylko do lipca br. Sunia nie może wrócić do schroniska, nie wytrzymałaby tego, już podczas pierwszego pobytu nie dawała sobie rady, dlatego Basia szukała dla niej ratunku.

Mam nadzieję że ktoś zechce wesprzeć Lolę w jakikolwiek sposób .... wiem że ostatnio wszystkim jest żyje się ciężej, a z każdej strony prośby o pomoc, ale jak zostawić Lolę samą .....

Mam też nadzieję, że darczyńcy którzy przekazali wpłaty na moje konto dla psików Basi, zgodzą się by skorzystać z nich na wsparcie dla Loli. -

taki jest stan konta na dzień 22.05.2022r. -  2529 zł

Przekopiuję ten wpis na wątki maleństw ze schronu i Odisia, bo to też wątki sierot po Basi ....

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc, bardzo proszę ....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2022 o 09:37, limonka80 napisał:

 

Wczoraj otrzymałam wiadomość, że kolejna sunia uratowana przez Basię - Lola - potrzebuje pomocy ....

Wiem że to wątek Sabinki, ale sunie przebywają razem w DT i pomyślałam, że Sabinka użyczy   Loli trochę miejsca ....

Lola podobnie jak Sabinka jest bardzo wycofana, nie nadaje się na chwilę obecną do adopcji, nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie się nadawać ..... Nie miała watku, Basia sama znalazła jej sponsora i umieściła w DT, lecz osoba finansująca pobyt Loli może to robić tylko do lipca br. Sunia nie może wrócić do schroniska, nie wytrzymałaby tego, już podczas pierwszego pobytu nie dawała sobie rady, dlatego Basia szukała dla niej ratunku.

Mam nadzieję że ktoś zechce wesprzeć Lolę w jakikolwiek sposób .... wiem że ostatnio wszystkim jest żyje się ciężej, a z każdej strony prośby o pomoc, ale jak zostawić Lolę samą .....

Mam też nadzieję, że darczyńcy którzy przekazali wpłaty na moje konto dla psików Basi, zgodzą się by skorzystać z nich na wsparcie dla Loli. -

taki jest stan konta na dzień 22.05.2022r. -  2529 zł

Przekopiuję ten wpis na wątki maleństw ze schronu i Odisia, bo to też wątki sierot po Basi ....

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc, bardzo proszę ....

Miałam już taki sygnał od pani Ewy , że Lola straci sponsora ... zobaczymy w lipcu czy założymy Loli nowy wątek czy przygarniemy ją na ten i wtedy żywiej poprosimy o pomoc ..

Żeby chociaż Gaja znalazła dom ..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2022 o 08:28, Tyśka) napisał:

Paczka z fantami na bazarek dotarła do Marty. Ja naszykowałam karton z kilkunastoma książkami i paroma drobiazgami również na ten fejsbukowy bazarek dla Sabinki i Melci. Jak będzie już bazarek stworzony to podeślę tutaj link.

Dzięki Tysiu, zapomniałam o ewentualnej zbiórce a Ty ? dała Ci Malutka zacząć tekścik ?

Link to comment
Share on other sites

Sabinka boi się trochę mniej - ważne, że malutkie kroczki do przodu są. Raz w obecności opiekunki zjadła poturlany smakol... Otwiera się na zabawę z innymi psami, więc może uda się przekaz pies-pies.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2022 o 20:02, Sowa napisał:

Sabinka boi się trochę mniej - ważne, że malutkie kroczki do przodu są. Raz w obecności opiekunki zjadła poturlany smakol... Otwiera się na zabawę z innymi psami, więc może uda się przekaz pies-pies.

                                            🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...