Jump to content
Dogomania

Brakuje 270 zł/mies. :( Pomóżcie utrzymać dziką Sabinkę uratowaną przez Ewu.


Recommended Posts

Dnia 1.03.2022 o 19:07, agat21 napisał:

Też się cieszę, że ma towarzyszkę, której obecności szuka. Może nauczy się od niej, żeby nie bać się tak panicznie ludzi 

Najważniejsze, że ma chwile, w których nie czuje panicznego strachu i że szuka towarzystwa tej suni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2022 o 20:10, Aldrumka napisał:

Dziękuję za kolejne wpłaty limonka80 i Nesiowata ❤️💚💛

Widzę, że masz konto w mBanku, jak i ja więc wpłata powinna być na koncie w dniu zrobienia przelewu. Wpłaciłam z małym dodatkiem 2.03. i jeśli jeszcze nie ma na koncie Sabinki, to musiałam coś pokręcić.  Czy mogłabyś podrzucić mi nr konta Sabinki. Sprawdzę czy na dobry nr posłałam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2022 o 20:31, elik napisał:

Widzę, że masz konto w mBanku, jak i ja więc wpłata powinna być na koncie w dniu zrobienia przelewu. Wpłaciłam z małym dodatkiem 2.03. i jeśli jeszcze nie ma na koncie Sabinki, to musiałam coś pokręcić.  Czy mogłabyś podrzucić mi nr konta Sabinki. Sprawdzę czy na dobry nr posłałam.

Jest wpłata, bardzo dziękuję i przepraszam, że nie zapisałam wcześniej. Minęła mi inna wpłata dla Sabinki na innym koncie, sprawdzałam i to mnie rozproszyło.

Zapisuję więc z naddatkiem a nie deklarację za dwa miesiące i b. Dziękuję ❤️🤗

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2022 o 20:44, Aldrumka napisał:

Jest wpłata, bardzo dziękuję i przepraszam, że nie zapisałam wcześniej. Minęła mi inna wpłata dla Sabinki na innym koncie, sprawdzałam i to mnie rozproszyło.

Zapisuję więc z naddatkiem a nie deklarację za dwa miesiące i b. Dziękuję ❤️🤗

Tak, to wpłata z małym bonuskiem  🙂    To dobrze,  że jest.  Nie muszę szukać gdzie posłałam.    Dziękuję  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 20:25, Onaa napisał:

Biedne są bardzo takie wystraszone psinki, czasami lęki zostają z nimi do końca życia, potrzeba spokoju i miłości.

Myślę, że teraz ma spokój i miłość. Liczymy na to, że nadejdzie czas kiedy leki trochę odejdą i zaufa opiekunce.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dzisiaj przelew dla Sabinki za kwiecień . Biedna, skrzywdzona psina. W moim osobistym , adoptowanym psie, strach siedzi od ponad 9 lat, pomimo, że nikt go u nas nigdy nie skrzywdził. Ten strach tkwi mu w głowie od szczeniaka (był bity i długo się wałęsał, zaliczył też schronisko). Z nami dość dobrze funkcjonuje ale są sytuacje , w których reaguje paniką. 
Trzymam kciuki za Sabinkę, żeby choć trochę dała się oswoić. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2022 o 15:09, Keyuta napisał:

Zrobiłam dzisiaj przelew dla Sabinki za kwiecień . Biedna, skrzywdzona psina. W moim osobistym , adoptowanym psie, strach siedzi od ponad 9 lat, pomimo, że nikt go u nas nigdy nie skrzywdził. Ten strach tkwi mu w głowie od szczeniaka (był bity i długo się wałęsał, zaliczył też schronisko). Z nami dość dobrze funkcjonuje ale są sytuacje , w których reaguje paniką. 
Trzymam kciuki za Sabinkę, żeby choć trochę dała się oswoić. 

Bardzo dziękuję, jest na koncie. Zapisuję w poście rozliczeniowym 🙂

Link to comment
Share on other sites

Sabinka nadal unika kontaktu z panią Ewą. Przebywa na piętrze w zacisznym miejscu, również tam śpi w nocy. Mądrala przybiega do swojego pokoju tylko na jedzenie, Już kilka razy zrobiła ku i si na kanapę, w kocykach wygryza dziury. Najchętniej je suche wymieszane z puszką.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 21:58, Aldrumka napisał:

niezupełnie 🙂

deklaracje 340 zł  ale oprócz 12 zł x liczba dni trzeba mieć na karmę i podklady; właśnie poprosiłam limonka80  o dofinansowanie ze zbiórki

To od kwietnia będzie ode mnie 20,00 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...