Jump to content
Dogomania

Brakuje 270 zł/mies. :( Pomóżcie utrzymać dziką Sabinkę uratowaną przez Ewu.


Recommended Posts

Może po prostu ma niedobory? To nie jest podrapane, tylko wygryzione. Wystarczy dodać Can-vitu do jedzenia i poobserwować. Ja na bieżąco zalepiam takie dziury. Ostatnie zrobił mi prosiak i tez kupiłam jej suplementy mineralne. Jak robią szczeniaki, to zaraz dodaję mieszanke z fosforanem wapnia. Dorosły pies rez może mieć braki w karmie. Nie każdemu psy kaxda karma służy, a czasem ludzie sami przygotowują posiłki, które trudniej zbilansować. Nie ma co panikować z takiego powodu. Szczeniaki z nory zeżarły mi rattanowe obicia szuflad w szafie, zjadły w połowie ozdodębową bową nogę z szafy antyku i zniszczyły cały fotel. Kawałeczek zjedzonej zaprawy nie świadczy jeszcze o problemach z zachowaniem.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2022 o 10:42, Jaaga napisał:

Może po prostu ma niedobory? To nie jest podrapane, tylko wygryzione. Wystarczy dodać Can-vitu do jedzenia i poobserwować. Ja na bieżąco zalepiam takie dziury. Ostatnie zrobił mi prosiak i tez kupiłam jej suplementy mineralne. Jak robią szczeniaki, to zaraz dodaję mieszanke z fosforanem wapnia. Dorosły pies rez może mieć braki w karmie. Nie każdemu psy kaxda karma służy, a czasem ludzie sami przygotowują posiłki, które trudniej zbilansować. Nie ma co panikować z takiego powodu. Szczeniaki z nory zeżarły mi rattanowe obicia szuflad w szafie, zjadły w połowie ozdodębową bową nogę z szafy antyku i zniszczyły cały fotel. Kawałeczek zjedzonej zaprawy nie świadczy jeszcze o problemach z zachowaniem.

dzięki pewnientrzeba spróbować :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 06:57, Tyśka) napisał:

Masz jakieś nowe wieści o Sabince, jak jej przełamywanie strachu do człowieka?

Maleńki kroczek jest taki, że codziennie rano przychodzi do sypialni, bawi się z psami, ale jak się zorientuje, że Pani nie śpi to ucieka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2022 o 15:07, Keyuta napisał:

Czy moja stała za lipiec doszła ? Zrobiłam przelew kilka dni temu, nie pamiętam dokładnie daty. 

Dziękuję, że sprawdzasz. Przepraszam przeoczyłam. Przyszło tak wcześnie 🙃

Bardzo dziękuję za wpłatę ❤️💛💚, już dopisuję do rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 09:33, agat21 napisał:

Poszła moja stała za czerwiec i lipiec, sorry za czerwcowe opóźnienie.

Właśnie zajrzałam do banku i przyszłam odnotować.  

Bardzo dziękuję za wpłaty deklaracji. Agat21, limonka80, Nesiowata  💙💛❤️💚

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...