Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Smutny Kołtunik z depresją [*] odszedł jako Joszko... Zabrało go parwo, pomożemy więc Guciowi. Dziękuję Wam za pomoc i głosy!


Tyśka)

Recommended Posts

  • Tyśka) changed the title to Jeszcze Smutny Kołtun, wkrótce... piesek o pięknym imieniu. PIESEK MA PARWO! Ekspresowy bazarek imienny na ślepego staruszka z depresją - do 10.01.2022
Dnia 9.01.2022 o 15:41, Livka napisał:

Ile to psiątko jeszcze wytrzyma ... bieduś  😞

Zaciskam kciuki !

 

Dnia 9.01.2022 o 15:44, Ellig napisał:

Trzymaj się bidulku ❤️

Oby dał radę, martwię się 😞

Wybaczcie, dzisiaj raczej nie dam rady zaktualizować wyścigu. Cały dzień (10h) miałam zajęcia, ledwo żyję i mam dość patrzenia w monitor. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Smutny Kołtunik [*] odszedł jako Joszko... Zabrało go parwo: ogłaszam koniec bazarku imiennego dla pieska z depresją. :( Dziękuję Wam za pomoc i głosy! Rozliczam.

Pierwszy raz mam tak smutną sytuację 😞 Pomyślałam, że nie ma sensu czekać do 21:00 do końca bazarku i pora zamknąć już teraz, skoro psiulek już jest po drugiej stronie [*]. Nie jestem w stanie prowadzić bazarku po śmierci psiulka, wstawiać zdjęcia z psiakami biorących udział w wyścigu...

Tym samym - wygrało imię Joszko 110 głosami. Na drugim miejscu było imię Teo (65 głosów), a na trzecim - Fredzio (60 głosów). Dziękuję za Waszą wspaniałą mobilizację, ogromne serca i gotowość do działania ❤️ Zaskoczyliście mnie po raz wtóry.

Powoli będę rozliczać bazarek. 😞 Już nie pomożemy Puchatkowi.

Jednocześnie zapraszam do wzięcia udziału w końcówce bazarku imiennego dla współtowarzysza podróży Puchatka (*), dla psiaka bez oczka:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 14:54, Tyśka) napisał:

Pierwszy raz mam tak smutną sytuację 😞 Pomyślałam, że nie ma sensu czekać do 21:00 do końca bazarku i pora zamknąć już teraz, skoro psiulek już jest po drugiej stronie [*]. Nie jestem w stanie prowadzić bazarku po śmierci psiulka, wstawiać zdjęcia z psiakami biorących udział w wyścigu...

Tym samym - wygrało imię Joszko 110 głosami. Na drugim miejscu było imię Teo (65 głosów), a na trzecim - Fredzio (60 głosów). Dziękuję za Waszą wspaniałą mobilizację, ogromne serca i gotowość do działania ❤️ Zaskoczyliście mnie po raz wtóry.

Powoli będę rozliczać bazarek. 😞 Już nie pomożemy Puchatkowi.

Jednocześnie zapraszam do wzięcia udziału w końcówce bazarku imiennego dla współtowarzysza podróży Puchatka (*), dla psiaka bez oczka:

 

Tysiu, dziękuję...

Moje serce rozpadło się na kawałki...💔 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...