Jump to content
Dogomania

Joszko umarł [*]. Mały, niewidomy, z depresją piesek w schronisku!!Wyrzucony na starość jak śmieć...Zbieramy na karmę i weta!!!


Recommended Posts

Asiu, potwierdź, proszę na wątku Skarpety im. Talcott wpływ pieniążków dla pieska a do 1 posta wklej ten banerek:

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

to jest potrzebne wg Regulaminu Skarpety im. Talcott

https://www.dogomania.com/forum/profile/18471-asikowska/

edit: I chyba podaj skarbnikowi Skarpety - asikowska - na PW nr konta pieska. Pomoc została mu przyznana na leczenie i był leczony, są koszty. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 10:30, mari23 napisał:

Asiu, potwierdź, proszę na wątku Skarpety im. Talcott wpływ pieniążków dla pieska a do 1 posta wklej ten banerek:

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

to jest potrzebne wg Regulaminu Skarpety im. Talcott

https://www.dogomania.com/forum/profile/18471-asikowska/

edit: I chyba podaj skarbnikowi Skarpety - asikowska - na PW nr konta pieska. Pomoc została mu przyznana na leczenie i był leczony, są koszty. 

Pieniążków jeszcze wczoraj nie było na koncie...Dzisiaj sprawdzę, jeśli sa, to potwierdzę

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 10:58, Alaskan malamutte napisał:

Jest ten bidok ślepy całkiem, średniej wielkości, taki może jak Wolfik, tylko mniej puchaty..ale on tylko do kikou się nadaje....

received_622561455656062.jpeg

Myślę, że kikou go weźmie, poproszę ją, tylko kto się nim zajmie? Czwartego nieadopcyjnego psa na dożycie w hotelu nie mogę wziąć. Nikogo też nie namawiam, to trzeba samemu zdecydować.

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to Joszko umarł [*]. Mały, niewidomy, z depresją piesek w schronisku!!Wyrzucony na starość jak śmieć...Zbieramy na karmę i weta!!!
Dnia 11.01.2022 o 22:54, Alaskan malamutte napisał:

Zapłaciłam fakturę....

Konto Joszko zostało wyzerowane....

Ech psiaczku..tak krótko cię znałam a tak bardzo mi smutno, że odszedłeś.... 

received_599544231275746.jpeg

 

Dnia 11.01.2022 o 23:21, Ewa Marta napisał:

To jeden z tych bezdomniaków, których się nie zapomina. Pozostaniesz w naszych sercach staruszku [*]

❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...