Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 14.02.2023 o 19:57, GatoNegro22 napisał:

Pozdrawiam Gucinka  💝

Czy moja stała za styczeń dotarła?

Dziś przelałam za luty.

Dzięki ogromne, Gucinek doszedł to etapu niestety mocno weterynaryjnego, więc deklaracje bardzo się przydadzą 😘🪻 Konto będę mogła sprawdzić jutro jak będę przy kompie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2023 o 19:57, GatoNegro22 napisał:

Pozdrawiam Gucinka  💝

Czy moja stała za styczeń dotarła?

Dziś przelałam za luty.

Serdeczne dzięki! Styczniowa deklaracja dotarła, przepraszam za niedopatrzenie, lutowej jeszcze nie ma, pewnie dojdzie popołudniu. 🌷

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gucio miał wczoraj robione echo serca. Stan serducha trochę się poprawił pd ostatniego badania. Wyniki wstawię jutro tutaj, bo dziś już padam na pysk. Najważniejsza informacja jest taka, że ryzyko przy narkozie jakieś jest, ale zdaniem wetki większa będzie korzyść ze zrobienia porządku z zębami. Także chyba nie ma wyboru..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2023 o 17:17, Nadziejka napisał:
      dla Gucienka z zakonczonego kramu poslalam 74 zl   

Dziękuję serdecznie Nadziejko 😘❤ 

Bardzo się przyda, bo jutro Gucio umówiony na zabieg oczyszczenia zębów z kamienia i wszystkiego co tam jeszcze może być potrzebne. Koszt będzie znany po zabiegu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...