Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Mój synio jest jest po prostu przecudny, gdyby był sunią, powiedziałabym że jest prześliczny 🙂 

Jakoś nie wierzę że tak po prostu obburczał malutką, raczej nie chciał jej przydusić we śnie, bo ona taka drobniutka, więc ją ostrzegł - to taki jego staromodnie męski styl bycia 🙄

A Tycia - no słoneczko takie 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guciuś wreszcie został zaszczepiony na wirusówki. Była już najwyższa pora, na początku zbyt duże ryzyko było z ładowaniem mu jeszcze dodatkowych atrakcji, ale teraz kiedy wydobrzał już trzeba było. Anecik zapłaciła zbiorowo za kilka psiaków, ale da mi znać ile wyszło za Gucia.

A tak w ogóle to nasz hrabia i szlachcic stał się baardzo przytulastą wyższą sferą. Innych psów nadal raczej unika - zwłaszcza przy misce - ale do człowieka przykleił się już zupełnie. Domaga się pieszczot i głasków. Śmiałam się wczoraj do anecik, że on po prostu sprawdza najpierw czy obiekt jest godzien jego uczuć i dopiero jak się przekona, że tak - raczy je okazywać 😉

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2022 o 09:24, agat21 napisał:

Domaga się pieszczot i głasków. Śmiałam się wczoraj do anecik, że on po prostu sprawdza najpierw czy obiekt jest godzien jego uczuć i dopiero jak się przekona, że tak - raczy je okazywać 😉

Zgadzam się w 100% z tą teorią i rozumiem Gucia - jego matka chrzestna ma tak samo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2022 o 10:56, Aldrumka napisał:

Bije się w piersi - zapomniałam o Guciu. Przepraszam.

Już uzupełniam wpłaty

Dziękuję pięknie Alusiu. Nic się nie stało, w natłoku spraw zawsze można zapomnieć, a Gucio ma się dobrze - ba! wręcz kwitnąco 😉

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie ostatnich wydatków Gucia:

20 zł odrobaczenie

12 zł zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom

54 zł szczepienie przeciwko wirusówkom

20 zł transport do weta

550 zł hotelowanie w maju

Razem przelewam 656 zł na konto anecik.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2022 o 20:19, limonka80 napisał:

To tym lepiej o Guciu świadczy - koleżankom pilnuje, dżentelmenem jest  ...

Podoba mi się Twoja interpretacja, choć myślę, że intencje syńcia były kapkę inne 😉 😄

Przyszły pierwsze wpłaty stałych deklaracji za czerwiec - od Bgry i Feryenne. Piękne dzięki 😘 Wyrówna się minus za maj.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2022 o 09:20, agat21 napisał:

Podoba mi się Twoja interpretacja, choć myślę, że intencje syńcia były kapkę inne 😉 😄

Przyszły pierwsze wpłaty stałych deklaracji za czerwiec - od Bgry i Feryenne. Piękne dzięki 😘 Wyrówna się minus za maj.

mnie też się ta interpretacja bardzo podoba :) mam nadzieję, że i moja wpłata dotrze szybko :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...