Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

  • agat21 changed the title to UWAGA! Edzio nie jedzie do hotelu - zajrzyjcie proszę - jedzie ŚLEPACZEK!!!!. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc..prawie tysiąc zł na minusie po zabiegu pyszczka
Dnia 7.03.2023 o 18:48, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, z mojego bazarku przelałam dla Gucia 100zł. Potwierdź tutaj, proszę jak dotrą na konto: 

Zakończony! Rozliczam. Kup ciuszek!! Blanka, Drugi i Gucio zapraszają na zakupy! - Bazarek - Dogomania

Wpłaciłam też od siebie 50zł. Gucieńku, dla Ciebie maluszkuDragonflies Background - Free Stock Photos & Images - 9498110 ...

Ojej, jaka duża kwota! Dziękuję serdecznie 🤗🩷💜💙🩵❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 18:48, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, z mojego bazarku przelałam dla Gucia 100zł. Potwierdź tutaj, proszę jak dotrą na konto: 

Zakończony! Rozliczam. Kup ciuszek!! Blanka, Drugi i Gucio zapraszają na zakupy! - Bazarek - Dogomania

Wpłaciłam też od siebie 50zł. Gucieńku, dla Ciebie maluszkuDragonflies Background - Free Stock Photos & Images - 9498110 ...

Bardzo bardzo pięknie dziękujemy z Guciem - pieniądze już na koncie 😘🐶

image.png.02fdde9b593cc0a51babeb003ada0d91.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...