Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 13.04.2022 o 12:06, limonka80 napisał:

No nie wiem, na pierwszym zdjęciu zerka w bok, myślałam że na wybrankę serca, a Ty specjalnie obcięłaś zdjęcie żebym nie widziała ....

Nieważna płeć, ważne uczucie. Skoro śpi sam to pewnie platoniczne : )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2022 o 09:26, limonka80 napisał:

Gucisław, piękności moje 🙂 

Wreszcie z damą w stosownym wieku....

Choć sunia wygląda na dominującą, żeby tylko mojego syncia pod pantofel nie wzięła 🤨

Spokojnie, Gucio ma silny charakter. Pokazał to nie raz 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2022 o 12:07, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, jak myślisz...Można ogłosić Gucia? Zapytaj Anecik...

Wszak cuda się zdarzają..❤️

Dziękuję Asiu 😘 Tak, oczywiście, że Gucia można ogłosić, tylko poczekajmy na jego badanie i operację oczka. Żeby już wszystko było przy nim zrobione jak trzeba 🙂 Myślę, że komuś może drgnąć serce - jest śliczny i może jeszcze sporo lat cieszyć się dobrym życiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2022 o 22:21, agat21 napisał:

Dziękuję Asiu 😘 Tak, oczywiście, że Gucia można ogłosić, tylko poczekajmy na jego badanie i operację oczka. Żeby już wszystko było przy nim zrobione jak trzeba 🙂 Myślę, że komuś może drgnąć serce - jest śliczny i może jeszcze sporo lat cieszyć się dobrym życiem.

Na wątek Gucia zagladam systematycznie. Widzialam psiaka w schronisku i widzę teraz jak wygląda. Serce się raduje❤️

Jak tylko słodziak będzie po wszystkich zabiegach, z przyjemnością napiszę tekst i ogłoszę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 08:47, Alaskan malamutte napisał:

Na wątek Gucia zagladam systematycznie. Widzialam psiaka w schtonisku i widzę teraz jak wygląda. Serce się raduje❤️

Jak tylko słodziak będzie po wszystkich zabiegach, z przyjemnością napiszę tekst i ogloszę. 

To prawda, zmiana jest ogromna! 😄 Dzięki za gotowość ogłoszenia Gucia 😘 ❤️

obraz.png.7e0e9aebf4b8afeb168072fad2951f21.png

obraz.png.f8699a19400ae4f474b754352be473af.png

obraz.png.bd2250a1ee7136af12d2b794bc576bc4.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guciuś miał dziś echo serca robione. Nie jest dobrze, niestety. Coś z zastawką, anecik zrozumiała, że jest pogrubiona. Jak wynik badania przyjdzie na maila, to doczytamy. Guciuś dostał leki, ponowne badanie 4 maja. Wtedy będzie można stwierdzić, czy pomagają. I czy w ogóle narażać go operacją oczka. Może lepiej zostawić jak jest i przemywać czasem, niż ryzykować..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...