Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 20.01.2022 o 11:19, Alaskan malamutte napisał:

Z mojego bazarku jest dla Gucia 165zł 

KONIEC, ROZLICZAM!!!KUDŁATEK CHORY NA PARWO UMARŁ [*] GUCIO I RUNO POTRZEBUJĄ WSPARCIA. ZAPRASZAM - Strona 4 - Bazarek - Dogomania

Agatko potwierdź proszę, jak pieniążki zameldują się na koncie. 

Pieniądze już na koncie 🙂 Bardzo pięknie dziękuję w imieniu Gucia 🌷🌷🌷

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2022 o 11:13, agat21 napisał:

Dziadeczki wychodzą

received_1117738792321201.jpeg

Nic na to nie poradzę, chwyta mnie za serce taki widok i łzy pojawiają się w oczach. Obecne życie Gucia tak bardzo różni się od tego schroniskowego. Staruszeczek wychodzi sobie z ciepłego domu, z pełnym brzusiem na spacer... Bardzo mnie to wzrusza.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2022 o 12:55, Ewa Marta napisał:

Nic na to nie poradzę, chwyta mnie za serce taki widok i łzy pojawiają się w oczach. Obecne życie Gucia tak bardzo różni się od tego schroniskowego. Staruszeczek wychodzi sobie z ciepłego domu, z pełnym brzusiem na spacer... Bardzo mnie to wzrusza.

Staruszki są najbardziej bezbronne i pogodzone chyba w większości ze złym losem, dlatego taka odmiana na koniec życia bardzo cieszy. I wzrusza, tak właśnie - wzrusza 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2022 o 13:34, GatoNegro22 napisał:

Gucio umie pozować! Patrzy prosto w obiektyw, a czasem ustawia się z profilu.  ❤️❤️❤️

Mimisia też bystra chociaż wygląda na sporo lat.

Nie wiem ile Mimisia ma lat, to Poker będzie wiedziała, ale pasują do siebie z Guciem. Wyglądają jak stare dobre małżeństwo przed niedzielnym spacerem 😁

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...