Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

A z dzisiejszych wieści od Gucia - jest spokojny, ładnie dogaduje się z innymi psami, to znaczy na razie nie gada specjalnie, bo głównie leży. Chyba odsypia i odreagowuje złe miesiące. Trzeba tylko wyganiać go od czasu do czasu na siusiu, bo sika na legowisko i potem tak leży 😕

obraz.png.d3b27fc10a590a0a05c31d68128b9704.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2022 o 08:10, Ewa Marta napisał:

Nie znałam, poczytam dzisiaj i zamówię moim. Teraz kupuje Omegę Svansona, ale to na moją gromadkę wychodzi 40 zł ma miesiąc i muszę wyciągać zawartość kapsułki strzykawką, bo jest twarda i maluchy ja zostawiają.

Ten suplement naprawdę działa po miesiącu podawania raz dziennie jednej kapsułki była znaczna poprawa sierści.Został sprawdzony na mojej pierwszej Cecylce tymczasowiczce,która chorowała na Cushinga (jedna kapsułka zawinięta w pasztecie prochowickim).Był podawany wszystkim tymczasikom,które przyjeżdżały do mnie w złym stanie.Sierść stawała się błyszcząca,zdrowa.Dowodem były wstawiane zdjęcia na wątkach moich tymczasków.

Olekardin ma więcej właściwości,wspomaga serce,wzrok.

Kiedyś był pakowany po 60 kapsułek teraz chyba 30szt.Starczał na dwa miesiące.

https://spizarniazdrowia.com/pl/p/Ginseng-Olekardin-Omega-3-6-9-30-k-38%2C5-g/21174

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo Wam dziękuję za wszystkie sugestie i podpowiedzi, na pewno się przydadzą. Zakupię Guciowi niebawem któryś z preparatów. Tylko poczekam chwilę aż Gucio skończy brać antybiotyk. Apetyt ma setny, więc lepsze odżywienie tez mu trochę pomoże. Siemię lniane też pewnie na początek zrobi swoje.

A dziś pojawiły się wyniki badania moczu Gucia

obraz.png.bbf6152d61af76ebb4bc76e0dd090436.png

obraz.png.8283a76e0dac124127c782ca930c603d.png

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać o najważniejszym! Przyszła wielka paczka puszek dla Gucia od Ewy Marty! 🤩 Ewo, z całego serca dziękuję Ci za ten wspaniały prezent dla małego głodomorka. On działa wciąż jak odkurzacz, nie może się najeść, Twój prezent na pewno sprawi mu ogromną radość 😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2022 o 00:28, agat21 napisał:

Zapomniałam napisać o najważniejszym! Przyszła wielka paczka puszek dla Gucia od Ewy Marty! 🤩 Ewo, z całego serca dziękuję Ci za ten wspaniały prezent dla małego głodomorka. On działa wciąż jak odkurzacz, nie może się najeść, Twój prezent na pewno sprawi mu ogromną radość 😘

Na zdowie 🙂

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2022 o 18:01, Tyśka) napisał:

I słusznie:) zasługuje na najlepsze luksusy. 

Czy jest szansa, że Gucio coś widzi? 

Trochę widzi na pewno. A może nawet więcej niż trochę. Reaguje na sporo rzeczy. Po wizycie u okulisty będzie wiadomo więcej. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...