Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 11.01.2022 o 23:54, Alaskan malamutte napisał:

Chciałam Wam pokazać Edka. Pies szczęśliwy, bezproblemowy. Zaliczył wizytę u weta, jest zdrowiutki, waży 24kg!!! Musi schudnąć...Wet ocenił jego wiek na 4 lata. Lękowa sunia rezydentka, adoptowana ze schroniska przy Edku coraz bardziej się otwiera.  

271589844_4628677083917939_2799585877890377448_n.jpg

271559670_4628677193917928_2798258965161642530_n.jpg

Bombowe wieści! Wspaniały dom zatem "sprzątnął" nam Edka sprzed nosa - i super! On jest szczęśliwy, a i Gucio dzięki temu zaczął nowe życie 😀 I jeszcze do tego Edek został terapeutą 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2022 o 00:10, Poker napisał:

Bardzo dobre wieści.

Anula zawsze poleca ludzki Olekardin. Jest dość tani, a dobry.

Nie znałam, poczytam dzisiaj i zamówię moim. Teraz kupuje Omegę Svansona, ale to na moją gromadkę wychodzi 40 zł ma miesiąc i muszę wyciągać zawartość kapsułki strzykawką, bo jest twarda i maluchy ja zostawiają.

Link to comment
Share on other sites

Gucio wypiękniał. Ale jest biedak chudzieńki. Dziura w kości i wybite oko na pewno nie jest od rzucenia kamieniem. Musiał dostać siekierą albo innym, ciężkim przedmiotem :(

Ma bardzo wytartą sierść na nosie. Pewnie wsadzała w oczka krat.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2022 o 22:43, helli napisał:

On mi trochę wygląda na małego rozrabiakę, może przeciskał się przez płoty do suczek w cieczce, 

nie wydaje się być przestraszony kontaktem z człowiekiem, a po biciu chyba miałby traumę

Możesz mieć rację, może jestem już za bardzo przeczulona po tylu dramatach psich 😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 09:22, Aska7 napisał:

Edek mnie rozwalił : ). Co on robił w schronie skoro idealnie komponuje się z podusią : )

Niestety to samo, co reszta biedaków tam siedzących.. Dla każdego istnieje poduszka, z którą fajnie by się komponował. Oby jak najwięcej z nich zdążyło ją znaleźć.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 15:03, Tyśka) napisał:

Dla Gucia będą pieniążki z bazarku imiennego Joszka (*) w wysokości 510 zł (+ 100zł przelane do Fundacji Zea), czekam na ostatnią wpłatę. Proszę, agat21 o numer konta (chyba że to ten sam, z którego wpłacałaś na bazarku imiennym Joszka to mam). 

 

Piękny wynik bazarku, Joszko wesprze Gucia ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 15:03, Tyśka) napisał:

Dla Gucia będą pieniążki z bazarku imiennego Joszka (*) w wysokości 510 zł (+ 100zł przelane do Fundacji Zea), czekam na ostatnią wpłatę. Proszę, agat21 o numer konta (chyba że to ten sam, z którego wpłacałaś na bazarku imiennym Joszka to mam). 

 

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym bazarku i zgodzili się na przekazanie pieniędzy na Gucia 😘 💙💚❤️

Tysiu, konto to samo, z którego wpłacałam dla Joszka, proszę tylko koniecznie opisz wpłatę - od kogo i skąd, bo się pogubię - już tyle mam wpłat z różnych bazarków i na różne psy 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...