Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 10.01.2022 o 20:39, agat21 napisał:

No i rachunki z dzisiaj. 

image000001.jpg

image000000(4).jpg

Na koncie ZEA są pieniądze od córki Figuni z przeznaczeniem na pomoc medyczną dla chorych zamojszczaków.

500 zł otrzymał Micho, myślę że kolejne 500 zł  powinien na poczatek dostać ten maluszek.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 22:18, Tola napisał:

Na koncie ZEA są pieniądze od córki Figuni z przeznaczeniem na pomoc medyczną dla chorych zamojszczaków.

500 zł otrzymał Micho, myślę że kolejne 500 zł  powinien na poczatek dostać ten maluszek.

 

 

Serdeczne dzięki Tolu! 🌷🌼 🌷

To może wizytę u okulisty wziąć na fakturę na Zea?

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to UWAGA! Edzio nie jedzie do hotelu - zajrzyjcie proszę - jedzie ŚLEPACZEK!!!!. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc..

Z całego serca dziękuję za wszystkie dzisiejsze wpłaty na Gucia 💚💙❤️💛🧡💜🤍

Tyle ich, że ciężko wymienić 😄

Wszystkie są na pierwszej stronie już 😘 😘

Dzięki Wam piesio zaczął nowe życie i będziemy mogli mu pomóc podreperować zdrowie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem może mądra, ale coś napiszę o wynikach.

Jest silna anemia i stan zapalny. Podwyższony mocznik może być przystanie zapalnym w organizmie. Kreatynina  poniżej normy wskazuje na niedożywienie oraz zanik mięśni co u Gucia jest wiadome.

Jest niedoczynność tarczycy. kortyzol jest podwyższony. Trzeba wykonać test w kierunku Cushinga.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 23:51, Poker napisał:

Nie jestem może mądra, ale coś napiszę o wynikach.

Jest silna anemia i stan zapalny. podwyższony mocznik może być przystanie zapalnym w organizmie. Kreatynina jest poniżej normy wskazuje na niedożywienie oraz zanik mięśni co u Gucia jest wiadome.

Jest niedoczynność tarczycy. kortyzol jest podwyższony. Trzeba wykonać test w kierunku Cushinga.

Serdeczne dzięki! 🧡 Jutro mocz będzie łapany i test na Cushinga też będzie zrobiony niebawem. Najpierw wet chce opanować ten stan zapalny.

Powoli krok po kroku będziemy stawiać Gucia na łapinki 🙂

Jesteś mądra 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 23:56, agat21 napisał:

Serdeczne dzięki! 🧡 Jutro mocz będzie łapany i test na Cushinga też będzie zrobiony niebawem. Najpierw wet chce opanować ten stan zapalny.

Powoli krok po kroku będziemy stawiać Gucia na łapinki 🙂

I słusznie. Nie czekałabym też z lekiem na tarczycę.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o potwierdzenie wpływu pomocy dla Gucia na watku Skarpety im. Talcott oraz wrzucenie do pierwszego posta tego banerka:

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

to są wymogi Regulaminu Skarpety im. Talcott :)

Bardzo się cieszę z imienia Gucio, chciałam głosować własnie na to imię, nie zdążyłam, ostatnie dni mam tragiczne 😞

Edit:

Nie widzę wpłaty w wykazie - czy skarbnik agat21 podała nr konta Gucia skarbnikowi Skarpety: asikowska ? Jeśli nie - PW do asikowskiej potrzebne

https://www.dogomania.com/forum/profile/18471-asikowska/

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 10:37, mari23 napisał:

Proszę o potwierdzenie wpływu pomocy dla Gucia na watku Skarpety im. Talcott oraz wrzucenie do pierwszego posta tego banerka:

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

to są wymogi Regulaminu Skarpety im. Talcott 🙂

Bardzo się cieszę z imienia Gucio, chciałam głosować własnie na to imię, nie zdążyłam, ostatnie dni mam tragiczne 😞

Tak zrobię Marysiu, niech tylko kasa wpłynie.

Oj, smutne to co piszesz 😞 Mam nadzieję, że szybko będzie u Ciebie lepiej. Trzymam mocno kciuki i wysyłam Ci ciepłe myśli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 14:09, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, z pieskami pojechały puszki Lukullus 800g sztuk 8. 

 Joszko [*] już ich nie potrzebuje....😭

Ustaliłyśmy z anecik, że to jedzonko przeznaczy w całości dla Gucia i dzięki temu będzie trochę taniej  policzony pobyt.

 

Dzięki wielkie. Szkoda, że Gucio sam będzie je zajadał 😞 .. Ale biedaczyska Joszka już nic nie boli, jest wolny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...